Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Yazıcı Ankara Rizeliler KONUKEVİ’ni Hizmete Açtı

11 Ağustos 2017

Yazıcı Ankara Rizeliler KONUKEVİ’ni Hizmete Açtı

Ankara Rizeliler Derneği Ankara’da hemşehrilerinin kullanımı için KONUKEVİ’ni hizmete açtı

Ankara Rizeliler Derneği, Ankara Beysukentte hemşehrimiz Sayın Dr.İmdat Beyazpınar’ın mülkiyetinde olan ve kullanım hakkını derneğimize tahsis ettiği Konukevi 10.08.2017 Perşembe Akparti Genel Başkan Yardımcısı değerli büyüğümüz hemşehrimiz Sayın Hayati Yazıcı, Ankara Çubuk Belediye Başkanı Sayın Dr. Tuncay Ecehan, Kırıkkale Balşılı Belediye Başkanı Sayın İbrahim Uyar, Altındağ Kaymakamı Sayın Erol Karaömeroğlu, derneğimiz kurucu onursal Başkanı Sayın Fatih İslam Karaoğlu ile üst düzey bürokratlar ve değerli hemşehrilerimizin katılımlarıyla kahvaltılı olarak yapılan organizasyonla Sayın Hayati Yazıcı tarafından hemşehrilerimizin hizmetine açılmıştır.Açılışta Dernek Başkanı İdris Kansızoğlu “tüm Rizelileri kucaklayan derneğimizin bütün faaliyetlerinde kurulduğu günden beri yanımızda olan desteklerini bizden esirgemeyen Sayın Hayati Yazıcı’ya teşekkür ederek, 2014 yılında kurulan derneğimiz bu güne kadar Kızılay’da dernek merkezini, Hamamönünde Rize konağını, Subayevlerinde derneğimiz çay evini ile gerçekleştirilen tüm faaliyetlerden bahsederek bugünde açılışı yapılan Konukevinin tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını ifade ederek, yine Çubuk ilçemizde çalışmaları tamamlanmak üzere olan ve hemşehrilerimizin kullanımına sunulacak olan piknik alanları ile diğer tüm aktivitilerinin yapılacağı Rize Köyü projesininde yakın zamanda hizmete gireceğini belirterek dernek yönetimi olarak bügüne kadar hemşehrilerimize kazandırdığımız kazandıracağımız tüm hizmetlerin Rizeliler için olduğunu ifade etmiş açılışımıza katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür etmiştir”.

Sayın Hayati Yazıcı ise “bu tür faaliyetler ve organizasyonlar ile kazandırılan mekanların başta hemşehrilerizin birlik ve beraberlik içerisinde olmaları için çok önemli olduğunu, başta gençlerimzin örf adet ve geleneklerimizin pekiştirilmesi açısından önemini vurgulayarak Ankara Rizeliler Derneği Başkanı İdris Kansızoğlu ile dernek kurucu onursal başkanı Fatih İslam Karaoğlu ile dernek yönetimini bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar, yapılacak faaliyetler ile gerçekleştirecekleri projeler ile ilgili olarak her türlü yardım ve desteğini esirgemeyeceğini ifade ederek açılışı yapılan konuevini Ankara Rizeliler Derneğine tahsisi eden Sayın Dr. İmdat Beyazpınar ile emeği geçen her keze teşekkür ederek tüm hemşerilerimize hayırlı olmasını dileyerek Konukevinin açılışını gerçekleştirmiştir”.

Dernek Yönetimide, Sayın Bakanımız Hayati Yazıcı, Çubuk Belediye Başkanı Sayın Dr. Tuncay Ecehan, Kırıkkale Bahşılı Belediye Başkanı Sayın İbrahim Uyar ile derneğimiz kurucu ve onursal başkanı Fatih İslam Karaoğlu’na bu güne kadar derneğimize yapmış oldukları yardım ve desteklerinen dolayı derneğimiz adına teşekkür plaketleri takdim edilmiştir.Ankara Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu

Paylaş
463 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Yazıcı Ankara Rizeliler KONUKEVİ’ni Hizmete Açtı için 1 yorum

  1. Ali dedi ki:

    Kime ne faydası olacak oranın, hangi eksikliği gidermiş olacak.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle