Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Ensest İlişki Türk Aile Yapısına Büyük zarar Verdi. ‘Amca Baba Yarısıdır, Nokta!’

25 Ağustos 2017

Ensest İlişki Türk Aile Yapısına Büyük zarar Verdi. ‘Amca Baba Yarısıdır, Nokta!’
Murat Başoğlu’nun öz yeğeniyle yaşadığı iddia edilen yasak ilişkiye dair haberlerin, ‘Amca, baba yarısıdır’ inanışına zarar verdiği vurgulandı.

Gerçek amca ve yeğen ilişkileri için bu ilişkinin detaylarının artık basında yer almaması gerektiği belirtildi.


 

Milliyet Cadde yazarı Özay Şendir’in, “Amca Baba Yarısıdır, Nokta” başlıklı yazısı şöyle: 

“Türk Ceza Kanunu, akrabalar arasında evliliği yasaklıyor. Ancak yetişkin akrabaların kendi rızalarıyla girdiği cinsel ilişkiye dair bir suç tanımı yapılmamış yasada. Günlerdir Murat Başoğlu’nun yeğeniyle yaşadığı ilişkiye dair haberleri midem bulanarak okuyorum. Bu yaşananın adı ensest ve ceza yasasında suç olarak tanımlanmaması, durumun mide bulandırıcı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 

Kendilerine verdikleri zarar falan umurumda değil ama bu haberin durmadan konuşulması bizim ‘Amca, baba yarısıdır’ inanışına zarar verecek hale geldi. 


 

Yeğenine sarılan amca, amcasına sarılan yeğene, aile eşrafı ya da başkaları kötü gözle bakmaya başlarsa işin içinden çıkamaz hale geliriz. Bunları yazarken, abi-kardeş ticaret yapan insanlarda ya da miras paylaşımı sorunu yaşayan ailelerde, paranın amca kavramının içini boşalttığını bilmiyor değilim. 

Ama bu, tüm para-miras kavgalarından daha sarsıcı, daha tahrip edici bir haber. 

Artık bu mide bulandırıcı ensest ilişkinin detaylarını yazıp-çizmenin bir yerde durması gerekiyor. Failler için değil, gerçek tüm amca ve yeğen ilişkileri için…”

Milliyet Cadde

Paylaş
778 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Ensest İlişki Türk Aile Yapısına Büyük zarar Verdi. ‘Amca Baba Yarısıdır, Nokta!’ için 1 yorum

  1. Yasemin özçelik dedi ki:

    Katılıyorum
    Bu haber artık gundemden kalkmalı

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle