Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Bu Konserler Kaçmaz. Rize’de Neşet Ertaş Coşkusu.

19 Eylül 2017

Bu Konserler Kaçmaz. Rize’de Neşet Ertaş Coşkusu.
Gençler Neşet Ertaş Türkileriyle

Kültür ve Turizm Bakanlığı Genç-Des programı kapsamında vefatının 5. Yılında anılacak olan unutulmaz Halk Müziği ozanı âşıklık geleneğinin son temsilcisi Neşet ERTAŞ’ı anma programı 22-23 Eylül 2017 tarihlerinde saat 19:00’da Rize Gençlik Merkezi Salonunda gerçekleştirilecek.

Proje danışmanı ve Gençlik merkezi gitar eğitmeni Koray ARİFOĞLU yaptığı açıklamada “ Her yıl farklı sanatçılar ve projeler ile hayata geçirdiğimiz bu konserlerle gençleri unutulmaya yüz tutmuş Halk Müziği geleneğine bir nebze daha yaklaştırmak amacındayız.


 

Rize halkını ve gençlerimizi vefatının 5. Yılında anılacak olan unutulmaz Halk Müziği ozanı, âşıklık geleneğinin son temsilcisi Neşet ERTAŞ’ı anmak için 2 gün sürecek olan konserimize davet ediyoruz” dedi.

2 gün sürecek olan program Halka açık ve ücretsizdir.

Paylaş
201 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle