Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Akşener’in En Güçlü Rize İl Başkanı Adayı

28 Eylül 2017

Akşener’in En Güçlü Rize İl Başkanı Adayı

Yeni Partinin kurulumu yaklaştıkça isimlerde yavaş yavaş netleşmeye başladı. Akşener’in kuracağı partinin Rize İl başkanlığı için en güçlü isim belli oldu

Meral Akşener’in 25 Ekim’de kuruluşunu açıklayacağı partinin Rize ayağını kimlerin oluşturacağı hakkında birçok isim gündeme geldi.

Partinin kurulumu yaklaştıkça isimlerde yavaş yavaş netleşmeye başladı.


Öncelikle Meral Akşener’in kuracağı partinin MHP uzantısı olmamasına önem gösteren kurucu kadro, Yeni partinin her kesimden , her siyasi görüşten insanın dahil olabilmesi için büyük çaba gösteriyor.

RİZE’DE  ESKİ ANAP  TEKRAR BİRLEŞİYOR

Rize’de en güçlü ve birbirlerine en bağlı siyasi grup olan Eski Anap grubu tekrar birleşiyor. Alınan bilgiye göre eski Anavatan Partisi İl Başkanı Nusret Karaca etrafında birleşen Anap grubu yeni partiye üye çalışmalarına şimdiden başladı. Her siyasi görüşten vatandaşın içerisinde bulunacağı yeni bir siyasi akım oluşturmaya çalışan ekip çalışmaları titizlikle yürütüyor.


İL BAŞKANI NUSRET KARACA

Rize gelini olan Meral Akşener’in kuracağı yeni partinin, Rize İl başkanı Nusret Karaca’nın olacağına kesin gözüyle bakılırken, 25 Ekim’de partinin isminin ve logosunun açıklanmasının ardından Rize’de de sürpriz isimler ile partinin açılışı yapılacak.

RİZE’DE SİYASİ DENGELER DEĞİŞECEK

Kurulacak yeni partide her siyasi görüşten insan olacağı ve Rize’de güçlü isimlerden oluşan bir yönetim kadrosu oluşacağı gelen bilgiler arasında.  

(Halk53)

Paylaş
3.907 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Akşener’in En Güçlü Rize İl Başkanı Adayı için 9 Yorum

 1. Adem Çelik dedi ki:

  İsmini yazmayacam bir site de ismarlama bir haber yapmış. Bir mafyanın rize şubesi temsilcisi de bir aday çıkartıp 3-4 kişiye değişik adlarla yorum yaptırmış. Site de sadece onları yayınlamış. Adayı ve yorumları doğru analiz edenler kimlerin pazarladığı bir kukla olduğunu anlarlar. Kendine güvenip hizmete talip bütün adaylar saygıdeğerdir. Burada adı geçen ve geçmeyen adaylara başarılar diliyorum.

 2. ANAPLIYIZ dedi ki:

  Sonuna kadar destek akşenere ha şöyle

 3. yavuz dedi ki:

  DEMOKRASİ VE PARTİLER…
  Bir çiçekle bahar gelmez. Ama her bahar bir çiçekle başlar…
  Demokrasilerde partiler olacak…
  Avrupada Almanya;Fransa,İtalya’da koalisyon partileri var…
  Kimi seviyorsak ona oy veriniz…
  Ama ben bütün partileri seviyorum.Çükü sevgiden zarar gelmez.Sevgisizlikten zarar gelir. PKK belasında sevgi olsaydı 40 yıl düşmanlık olmazdı. Sevginin olmadığı yerde terör ve savaşlar olur…
  Bütün partileri sevmek insana kötülüğü olmaz…
  Vatanını ve milletini seven insanlar,insanların kurduğu partileride sevecek…Oy kime verirse versin…
  Sevgi insanı yüceltir. Yükseltir…
  Kötülükler peşinden koşan parti görünümlü yerlerde ise,kötülüklerin karşılığı vardır…
  Vatanın ve Milletin ekmeğini yiyeceksin…Sonra kötülükler peşinden koşacaksın…
  Demokrasilerde hukuk kurumları vardır…Adil mahkemeler vardır…
  En güzel adalet idamdır..Çünkü onlarca insanı öldürenin cezası idamdır. İdam ise adalettir…

 4. BİZİM ADAYIMIZ dedi ki:

  Meral Akşener’in Rize il başkanı inşallah tertemiz insan, deneyimli siyaset insanı METİN ERDOĞAN olacaktır.
  Hiç bir akçeli işe bulaşmamış, bulaşması da mümkün olmayan, MHP’nin her kademesinde görev almış METİN ERDOĞAN tabanın adayıdır.

 5. Raşotlu dedi ki:

  Türkiyedende Rizemdende ! Havalarını alırlar ,! Avuçlarını yaparlar , ! Binde bir oy alacaklarinami günpveniyolar !vay arkadascya , beyinsiz karinin pesinden giden salzklardami var RIZEMDE şaka gibi , komedi ! Allah akıl versin dicem ama , hepsi de miadını doldurmuş neyapsinkar akıllı !

 6. ahmet kandemir dedi ki:

  balon bi haber nusret karaca böyle x kişilerın teklifını kabul etmez..nusret karaca,,rizede her kesımden tanınan bir kişi..asla dıyorum ben

 7. Sokağın sesi dedi ki:

  Bunların hepsi algı operasyonu hiç bir ilde il başkanları belli olmamıştır milleti aldatmayın meral akşener türkiyede eski yuzlerle devam edeceğine kimse inanmaz yeni yuzlere ihtiyacı var türkiyenin vizyonu geniş genç dinamik yüzlere ihtiyaç vardır.nusret karaca anca abilik yapar gerisi hikaye

 8. Rize dedi ki:

  Nusret Karaca AKP de idi ne zaman istifa etmiş.hayirli olsun

 9. Selahattin coruh dedi ki:

  Sayın Nüsret bey Rize için bir kazanç olur bu hareket hem ülkeye hem millette faydalı çünkü Rize’de daha önçe siyaset yapmış biridir herkes onu tanır başarılar dilerimSitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle