Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

AK Parti Rize İl Gençlik Kolları Kongrelere Devam Ediyor

02 Ekim 2017

AK Parti Rize İl Gençlik Kolları Kongrelere Devam Ediyor
AK Parti Rize İl Gençlik Kolları Kongrelere Devam Ediyor.

AK Parti Rize İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut yaptığı açıklamada; “Tüm Türkiye’de kongre heyecanımız devam ediyor, AK Parti Rize İl Gençlik Kolları olarak büyük bir titizlikle ilçelerimizin kongrelerini sürdürüyoruz. İlçelerimizde Ana Kademe kongrelerinden hemen sonra çalışmalarımıza başlayıp tarihi belirliyor ve İlçe Gençlik Kolları kongrelerimizi gerçekleştiriyoruz.Şuana kadar Hemşin, Pazar, Güneysu, Derepazarı ve İyidere kongrelerini gerçekleştirdik ve kalan diğer ilçelerin kongrelerinide gerçekleştirmeye devam edeceğiz.”dedi.


Derepazarı ve İyidere’de gerçekleşen kongrelere Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı; Çevre, Şehir ve Kültür Birim Başkanı Elif Rabia Toptancı’nın da katıldığını belirten Başkan Hut bundan sonraki kongrelere de Genel Merkez’den misafirlerinin geleceğini belirtti.

Hemşin ilçesinde Sinan Usta ve Pazar İlçesinde Mustafa Sümer Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına yeniden seçildi.

Güneysu ilçesinde Niyazi Sancaktutan; Halil İbrahim Kalender’e, Derepazarı ilçesinde Ensar Köse; Ali Kurdoğlu’na ve İyidere ilçesinde Ercan Mete;Dinçer Kavalcı’ya bayrağı teslim ederek İlçe Gençlik Kolları Başkanları olarak seçildiler.


Başkan Hut bugüne kadar görevde bulunmuş gençlik kolu üyelerine teşekkür ederken, seçilen İlçe Gençlik Kolları Başkanlarına ve yönetimlerine de hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.

????????????????????????????????????

Paylaş
283 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

AK Parti Rize İl Gençlik Kolları Kongrelere Devam Ediyor için 1 yorum

 1. Meryem dedi ki:

  Bütün dünya gençleri kardeştir..
  Bütün dünya çocukları cennette birlikte olacak…
  Dünya halkları kardeştir…
  Kötülükler peşinden koşan terör örgütlerine ve savaşlara destek verenlerdir…
  Bölge halkları kardeştir…
  Yetime,yaralıya ve vatanı elinden alışmış sığınmacılara elini uzatan Anadolu gençliğidir.Bu gençliğin mesleği ne olursa olsun müşterek eli rahmet elidir. İnsan sevgisi elidir…
  O eller ne güzel ellerdir….
  Dünya gençliği,Başta Kuzey KORE gençliği birleşiniz…
  Dünya gençliği zalimlere karşı bir ve bütün olunuz…
  Dünya gençleri kardeştir…
  Dünya halkları kardeştir….
  Teröre ve savaşlara karşı bir ve bütün olunuz…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle