Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Mesleki ve Teknik Eğitim Sektörü İşbirliği Toplantısında Bir Araya Geldiler.”

05 Ekim 2017

Mesleki ve Teknik Eğitim Sektörü İşbirliği Toplantısında Bir Araya Geldiler.”
Trabzon’da 5 Ekim 2017 Perşembe günü saat 09.30’da Hilton Otel’de Mesleki ve teknik eğitimin iyileştirilmesine yönelik yapılan çalışmalar hakkında kamuoyunun ve paydaşlarının bilgilendirilmesi, karşılaşılan sorunların tespit edilmesi ve çözüm önerilerinin üretilmesi amacıyla, “Mesleki ve teknik eğitim sektörü işbirliği toplantısı” gerçekleştirildi.

Programa Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ercan DEMİRCİ, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY, Daire Başkanı Recep ALTIN, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır AKTAŞ, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ, Rize’deki Meslek Lisesi Müdürleri ve davetliler katıldı. Protokol konuşmalarının ardından Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY mesleki eğitim ile ilgili sunumu gerçekleştirdi.


 

Sunumun ardından; Soru Cevap ve Okul müdürleri ile sektör temsilcilerinin görüş belirtmesi yapıldı.

Paylaş
159 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Mesleki ve Teknik Eğitim Sektörü İşbirliği Toplantısında Bir Araya Geldiler.” için 2 Yorum

  1. Asıl gerçekler dedi ki:

    Meslek liselerinde öğrenci kalmadı haberiniz var mı.Politika belirleyicilere duyurulur

  2. Marap hoca dedi ki:

    Haber bu kadar mı? Ne iştahla okumaya başlamıştım halbuki

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle