Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Yeni Bir kodlama Atölyesi Daha

05 Ekim 2017

Rize’de Yeni Bir kodlama Atölyesi Daha

ÇAYELİ’NDE KODLAMA LABORATUVARI AÇILDI.

Çayeli’nde düşünen, tasarlayan ve üreten nesiller yetiştirmek için oluşturulan ilk Kodlama Laboratuvarımız Rize Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ tarafından açıldı. Açılışa Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Çayeli İlçe Kaymakamı Oğuz ŞENLİK, Çayeli Belediye Başkanı Atilla ESMEN, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ, Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN, Çayeli Bakır İşletmeleri Genel Müdürü Sayın Iain Anderson, Şube Müdürleri, iş adamları, okul müdürleri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.


Açılışın ardından Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ yapılan bütün projeleri inceleyip, projeler hakkında öğrencilere sorular sordu. Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ katkılarından dolayı Çayeli Bakır A.Ş.’ye, ÇAYDEF Genel Başkanı Yılmaz HÜSREV’e ve laboratuvarın açılışında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Paylaş
310 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Yeni Bir kodlama Atölyesi Daha için 1 yorum

  1. Acı gerçek dedi ki:

    Müftülük her binanın aktına bir kurs açacağına bitanede su deposu yaptursın.Abdes alacak su yok ilçede
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle