Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Başkan ve Kaymakam Aşure Dağıttı.

09 Ekim 2017

Rize’de Başkan ve Kaymakam Aşure Dağıttı.
KAYMAKAM ve BELEDİYE BAŞKANI AŞURE DAĞITTI

Rize/Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürüne bağlı Günay Kıran Anaokulu Müdürlüğü geleneği bozmadı. İlçe protokolüne aşure ikramına devam etti.

Derepazarı Günay Kıran Anaokulu Müdürlüğü öğretmen, yönetici ve velileri okulları açıldığı günden beri her yıl yaptıkları “Geleneksel Tadımız Aşure İkramını” bu yılda ilçe kaymakamı Selçuk KÖKSAL, Belediye Başkanı Yakup SAMANGÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN ile Şube Müdürü Şakir MARANCI ve çok sayıda kurum müdürünün katılımıyla gerçekleştirildi.


 

İlçe Kaymakamı Selçuk KÖKSAL öğrenci ve velilere aşure dağıttı. Çocuklar ve veliler ile katılanlar ilçe kaymakamıyla beraber aşureden yediler. Okul Aile Birliği Başkanlığı, veliler ve çok sayıda davetlinin katıldığı sosyal faaliyette Derepazarı Kaymakamı Selçuk KÖKSAL “Dinimizde ve Kültürümüzde yeri olan bu tatlımız unutturmayıp yediden yetmişe herkese duyurmak ve anlatmak adına güzel bir faaliyet gerçekleştirdik. Emeği geçen okul aile birliği üyelerine, velilerimize ve tüm katılımcılara teşekkür eder, okul idaresini tebrik ederim” dedi.

Katılımcılara aşure ikramı yapıldı. Velilerin desteğiyle yapılan etkinlik mutlu bir şekilde son buldu.

 

    

Paylaş
203 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle