Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Özel Şirkette Öğrencilere Giysi Yardımcı

09 Ekim 2017

Rize’de Özel Şirkette Öğrencilere Giysi Yardımcı
İkizdere’de muhtaç 200 öğrenciye SANKO tarafından araç gereç ve kışlık ayni yardım yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen ilköğretim ve Liselerde okuyan 200 öğrenciye SANKO tarafından kırtasiye, çanta, mont, ayakkabı, pantolon ve kazak yardımı yapıldı. Kış mevsimi yaklaşırken ihtiyaçlı öğrencilerimizi giydirdik diyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Âdem Gündüz’ ilçemizde duyarlılık gösteren güzel hayırsever işadamlarımız ve firmalarımız var. Enerji sektöründe hizmet yapan SANKO firması kış gelirken öğrencilerimizi unutmadı.


 

Okullarımızda ihtiyaç sahibi çocuklarımız var. Muhtaç öğrencilerimize kış mevsiminde üşümemesi için SANKO tarafından gönderilen malzemeleri dağıttık. Yardımları için SANKO yöneticilerine teşekkür ediyorum’dedi.

İSMET KÖSOĞLU

Paylaş
402 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Özel Şirkette Öğrencilere Giysi Yardımcı için 4 Yorum

 1. Bir Elin Verdiğini Diğeri Görmemeli dedi ki:

  Dinen de Ahlaken de bir elin verdiğini diğeri görmezmiş. Osmanlıda Camii önündeki sadaka taşlarına sadak yatsı namazından sonra bırakılır sabah namazından önce alınırmış Hadi firma yetkilileri bunu reklama dökmüş bari siz haber yapma saymışsınız. Kaldı ki bu yaştaki çocukların yüzlerini flulaştırmadan haber yapmakta ayrı bir konu. Şimdi o çocukların yerine hepimiz kendimizi koyalım. Yorum sizin…..

 2. İKİZDERELİ dedi ki:

  SANKO ya ve vesile olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze- okul müdürlerimize teşekkür ediyorum. Bu haberlerin yapılması diğer hayırseverlere de örnek olması açısından önemli.

 3. hasan pehlivan dedi ki:

  Çok güzel bir uygulama tüm diyer özel sektörlerden de aynı duyarlığı bekliyoruz sankoya teşekkür ederiz örnek bir hizmet oldu allah razı olsun

 4. Biri dedi ki:

  Bu çocukların fotoğraflarını paylaşmanın anlamı ne

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle