Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Ceza Modülü Semineri Rize’de Başladı

10 Ekim 2017

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Ceza Modülü Semineri Rize’de Başladı
Ceza Kütüğü Modülü Semineri Rize’de Başladı

81 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde çalışan Sicil Lisans personeline yönelik Ceza Kütüğü Modülü Semineri Salarha Sporcu Kamp Eğitim Merkezi toplantı salonunda başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 09-14 Ekim tarihleri arasında 2 gurup halinde gerçekleştirilecek olan seminerin bilgilendirme toplantısı Rize’de başladı. Seminere Spor Genel Müdürlüğü Spor Kuruluşları Dairesi Başkanı Osman GÜMÜŞ, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK, Şube Müdürleri, 81 ilin sicil lisans personeli katıldı.


 

İlk gurup ile başlayan seminerde konuşma yapan Spor Genele Müdürlüğü Spor Kuruluşları Dairesi Başkanı Osman GÜMÜŞ konuşmasında Rize ilinde olmaktan ayrı bir gurur duyduğunu dile getirerek “ Sicil Lisans Semineri sporcu lisansı, tescil, vize ve transfer yönetmenliği, gençlik ve spor kulüpleri yönetmeliği ve otomasyon sisteminde yapılan değişikliklerin değerlendirilmesi ile verimli bir seminer geçirmeyi hedefliyoruz. Alacağınız bilgilerin yanı sıra çayın başkenti Rize’de olmak hepimizi ayrı mutlu etmiştir. Yeşili ve doğal güzelliği ile bütünleşmiş bir şehir olan Rize de inanıyorum hep birlikte güzel bir seminer geçireceğiz “ dedi.


 

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK katılımcılara hoş geldiniz diyerek Rize ilinde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında herkese başarılar diledi.

Paylaş
109 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle