Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Okumak Yaşamaktır. Rize Okuyor.

10 Ekim 2017

Okumak Yaşamaktır. Rize Okuyor.
OKUMAK YAŞAMAKTIR”

Rize’nin Çayeli ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017/2018 Eğitim öğretim yılında “Okumak Yaşamaktır” adı altında okuma projesi başlatıldı.
.
Bu kapsamda 25 okul haftanın dört gününde öğrencilerle birlikte okuma saati uygulaması düzenlenmiş bulunmaktadır.Bunun dışında ayda bir defa olmak üzere belirlenen bir günde ilçedeki tüm okullarda ortak okuma saati etkinliği düzenlenmektedir.
Ortak okuma saati etkinliğinin ilki bugün saat 11:00 ile 12:00 saatleri arasında gerçekleşti. bugün okullardaki tüm öğrenciler okuma etkinliğine katıldılar.


İlçe Kaymakamı Sayın Oğuz ŞENLİK başkanlığında bu amaçla merkezdeki okullar ziyaret edildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN bu projenin yürütülmesine destek veren başta İlçe Kaymakamı Sayın Oğuz ŞENLİK, olmak üzere AK Parti İlçe başkanına, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürüne, Gençlik Merkezi müdürüne, Kent konseyi başkanına, sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürüne, Muhtarlar derneği başkanına, eğitim camiası çalışanlarına, velilere ve tüm öğrencilere teşekkür ederek bu projenin ilçemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.​

Paylaş
371 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Okumak Yaşamaktır. Rize Okuyor. için 6 Yorum

 1. Mehmet Öztürk dedi ki:

  Öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü okumak yaşamaktır projesini uygulamaya koyduğu için tebrik ederim. Birileri laf üretirken birileri icraat yapıyor. Çocuklarımızın hayata hazırlanması için canla başla çalışan Çayelinin evladına hepimiz sahip çıkmalıyız. Kendi değerlerimizi kaybetmemeliyiz. Hüseyin Şahin bizim bir değerimizdir O’na sahip çıkmalıyız. Göreve geldiği günden beri koşuşturuyor. Çayeli milli eğitimine bir disiplin ve hareket kazandırdı. Son zamanlarda milli eğitime yolu düşenler buna şahit oluyor. Bugün git yarın gel anlayışı yok.
  Şikayet edenler yan gelip yatan müdürler. Sağda solda dedikodu etmekten geri durmuyorlar neymiş efendim yeni müdür çok sert sen işini yapmasan sonuçlarına katlanacaksın. Sözün özü bize bizden başka fayda yok. Öz edvlatlarımızın kıymetini bilelim onlara sahip çıkalım. Bundan önce Artvinli ve Trabzonlu müdürlerin dönemini de gördük

 2. Haci dedi ki:

  TEOG ne ya, biraz gündemi takip edin.Saplantılarınızdan kurtulun. Millli manevi değerlerine sahip, sorgulayan, bilinçli insan yetiştirmek asıl amaç olmalı.

 3. Başarı dedi ki:

  Teog’da ilçemiz bu yıl Rize’de 7 sırada, başarıdan ne anlıyorsak?

 4. rahatlar bozuldu dedi ki:

  Yatmaya alışmış olanlar rahatsız olur şimdi bu adamdan

 5. Disiplin varsa eğitim de var dedi ki:

  Milli Eğitim Müdürü Çayelinde eğitime bir düzen bir disiplin getirdi.Nice başarılı projelere

 6. Tek çözüm dedi ki:

  Cehaletin tek çözümü okumaktır.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle