Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

496 Daire Yakında Sahiplerini Bulacak

10 Ekim 2017

496 Daire Yakında Sahiplerini Bulacak
RTE Üniversitesi akademik ve idari personeline yönelik olarak başlatılan ve bünyesinde yürüyüş yolları, sosyal alanlar, oyun parkları ve rekreasyon alanları, 28 blok, 3+1 daire olmak üzere 448 daire, 3 blok, 4+1 daire olmak üzere 48 daire ile toplam 496 daire bulunan Güneysu ilçesi Adacami mevkiindeki Toplu Konut Yerleşkesinde çalışmalar hızlı bir şekilde sürüyor.

Ara vermeden süren çalışmalar neticesinde lojmanların %70 oranında kaba inşaatı, iç donanım olarak ise %30′u tamamlandı.


Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı tarafından Üniversiteyee kazandırılan ve proje bitirildiğinde cazip bir yaşam ve çalışma ortamına sahip olacak yerleşkede sosyal tesis alanları, spor tesisleri ve yerleşke içerisindeki caminin çevre düzenlemesi devam ediyor.

Yetkililer, 2018 yılının son çeyreğinde ilk etap olarak, içerisinde 384 daire bulunan 24 blokun hizmete açılacağını söyledi.

Paylaş
1.408 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

496 Daire Yakında Sahiplerini Bulacak için 7 Yorum

 1. Bir Garip Vatandaş dedi ki:

  Maşallah maşallah rizeye yakışan daireler bunlar sahipleri kim acaba? Benim dayıma söyliyeyimde şu ortalardan biryer ayarlarsın. Boşa kira ödemeyelim yahu.

 2. VATANDAŞ dedi ki:

  DERE YATAKLARINA NE DE GÜZEL BİNALAR YAPILABİLİYORMUŞ…VATANDAŞIN PARASIYLA ELİTLER DAHA ELİT…

 3. Rte dedi ki:

  Herhalde rizede dairesi olana lojman vermezler. Mevcut lojmanlarda dairesi bir çok kişi var rektörbey

 4. Rizeli dedi ki:

  Güneysu lu olmak varmış. Lojmanlar ilçenin kalkınmasına önemli katkı sağlayacaktır. Yoksa üniversite nerede lojmanlar nerede … Birde bu lojmanları adaletli dağıtmakta önemli 😉

 5. Rizeli dedi ki:

  Kendi lüks dairelerini kiraya verirler. Daha kimse erken emekli olmaz.

 6. yok mu dayınız dedi ki:

  dayınız varsa öğretim görevlisi olabilir gözlerinizi kamaştıran o lojmanlarda oturabilirsiniz

 7. rizeli dedi ki:

  bir gece ansızın gelecek dere taşkını bu binaları alıp götürecek ama sorumlular yine afet diyerek sıyrılacak maalesef.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle