Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Bekaroğlu’na Cevap Verdi. “İyi Bir Psikoloğa Gözükmesini Tavsiye Ederim.”

11 Ekim 2017

Bekaroğlu’na Cevap Verdi. “İyi Bir Psikoloğa Gözükmesini Tavsiye Ederim.”
CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu’nun Kaçkar TV’de katıldığı canlı yayın programında ağır ithamlarda bulunduğu Rize Eski Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Bekaroğlu’nu iddialarını ispat etmeye davet ederek, Bekaroğlu’nu ağır bir şekilde eleştirdi. 

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Halil Bakırcı Bekaroğlu’nun açıklamaları ile ilgili  şunları kaydetti: 

2014 yılı Yerel seçimlerde,Saadet Partisinden Rize Belediye Başkanı aday olup ağır bir yenilgi ile üzeri çizilen,akabinde jet hızıyla ballı kontenjandan CHP parti meclisine giren,gezi parkı olaylarında göstericilere destek veren,pkk taziye çadırına başsağlığına giden,yakın zamanda Muğla ilimizde gözaltına alınan teröristlere acıyan Mehmet Bekaroğlu,Şahsımın mal varlığı hakkında kahvehane ağzıyla bazı iddialarda bulunmuştur.Öncelikle bu şahsa benim 1978 yılından itibaren vergi mükellefi olduğumu ve İstanbul’da profesyonel şekilde o yıllarda bile inşaat yaptığımı,Rizedeki görevimden önce Beyoğlu Belediyesinde Zabıta değil ,Başkan yardımcısı olduğumu,Kadıköy de Belediye Meclis üyeliği yaptığımı,Kasımpaşa spor klübünde Başkanlık yaptığımı hatırlatmak isterim.

Rizemizde oğlum Murat Bakırcınında ortağı olduğu işyerinin,Benim Başkanlığım öncesinde ve sonrasında yaptığı bütün işler apaçık ortadadır.Zaman zaman bu şirkette biz de arkadaşlarımı ağırlayarak çalışmalarımız hakkında bilgiler sunarız.Yani Rize’nin en büyük müteahhidi olup olmadığımızı hemşehrilerimizin takdirine bırakıyorum.


Belediye Başkanlığım zamanında İsrail Büyükelçisi ile yaşanan konudan sonda 70’in üzerinde adli soruşturma geçirdim ve hiç birisi de para ile ilgili değildi.

Ben namuslu ve şerefli insanların,söylediklerinin arkasında durması gerektiğini ve iddialarını ispat etmesi gerektiğini düşünüyorum.Mehmet Bekaroğlunu da,Benim bir yerlerden talimat alarak bu şekilde menfaat sağladığım yönündeki İddialarını,bahsettiği kayıtlı belgeleriyle ispat etmeye,Rize’de kimden hangi şekilde menfaat sağladığımı kamuoyuna tek tek açıklamaya davet ediyorum,eğer açıklayamaz ise müfteridir.Şahsıma ve Partime attığı bu iftiraları için gerekli Hukuki işlemleri başlattığımı bildirir,kendisi Psikoloji profesörü olan Bekaroğlunu ,iyi bir psikoloğa gözükmesini tavsiye ederim.

Paylaş
1.062 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bekaroğlu’na Cevap Verdi. “İyi Bir Psikoloğa Gözükmesini Tavsiye Ederim.” için 3 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Rize’nin durumu ortada, yazık, 20 yıldır 3 tane üst geçit başka birşey yok

  2. haklı dedi ki:

    sayın bakırcı haklı.

  3. VATANDAŞ RİZA dedi ki:

    Doğru diyön syn halil bakırcı onun neye ıhtıyaci var oda biliyorda,buldu derneksiz köyü,(bişe yazardımda burda yazmazlar diye yazmıyorum)sağa sola sataşiyör.uyma syn başkanım.onun yeri türkiye değil zaten,hele rize hiç değilde bakmayin siz gaflarına,sıyaset adamı oynatırda,bekaroğlunu tam oynatmiştir.bilen zaten biliyor.sözü müteber değildir,hiçte olmamiştir.o değilmidirki,sağdan doksan derece sola geçip,menfaat adına koltuk değişmiştir,böyleleri en tehlikeli ınsanlardır.seni bekliyoruz syn bakırcı…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle