Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de İDAK Can Kurtarmaya Devam Ediyor.

12 Ekim 2017

Rize’de İDAK Can Kurtarmaya Devam Ediyor.
Rize’nin İkizdere ilçe merkezinde dereye düştüğü görülen Karaca İDAK ekipleri tarafından kurtarılarak Milli Parklar görevlilerine teslim edildi.

Bu sabah İkizdere deresine su içinde 2 yaşında olduğu tahmin edilen Karaca gören vatandaşlar İDAK ekiplerine haber verdi. İkizdere Arama Kurtarma Ekibi elemanları dereye inerek Karacayı kurtardı ve İDAK merkezinde yaralı gördükleri ayağını pansuman ederek Rize deki Milli Parklar Müdürlüğüne haber verdiler.


 

İkizdere’ye gelen Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri Karacayı kafes içinde alarak tedavisini yapmak amacıyla Rize’ye götürdü.Tedavisinin ardından erkek Karacanın yine alındığı yer olan İkizdere’de doğal hayata salıverileceği açıklandı.

İsmet KÖSOĞLU

Paylaş
231 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle