Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize Ziraat odasından Ricania Simulans Hakkındaki Haberlere Yalanlama

12 Ekim 2017

Rize Ziraat odasından Ricania Simulans Hakkındaki Haberlere Yalanlama
Rize Ziraat odasından Çıkan haberlere yalanlama

Son zamanlarda Rize ve bölgemizde tarım ürünlerine zarar veren Ricania sp. (Hemiptera: Ricaniidae)’e karşı yapılan veya yapılmayan çalışmalarla ilgili olarak basında yer alan haberlere Rize Ziraat odasından yazılı bir açıklama ile cevap geldi.


İşte Rize Ziraat odasının O Açıklaması.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğünün oluşturduğu Ricania sp. (Hemiptera: Ricaniidae)’e karşı biyoteknik mücadele yöntemlerinin araştırılması projesi : Zirai Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü – Bornova, Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü – Samsun, Çay işletmeleri Genel Müdürlüğü, Atatürk Çay ve Bahçe Kültürleri AE – Rize, Rize Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümü, Giresun Fındık AE, Ordu Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü ve Rize Ziraat Odası Başkanlığının katkılarıyla 01.01.2017 Tarihinde başlamış olup, proje çalışmaları koordineli bir biçimde devam etmektedir. Basında çıkan konuyla alakalı haberler gerçeği yansıtmamakla birlikte böyle bir beyanımız yoktur. Her zaman çiftçimizin yanında yer alıp dertlerine çözüm bulmak için mücadelemiz devam edecektir.

Paylaş
289 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize Ziraat odasından Ricania Simulans Hakkındaki Haberlere Yalanlama için 2 Yorum

  1. İBRAHİM dedi ki:

    ALLAH AŞKINA Bİ TANE YAPTIĞINIZ İCRAATI ANLATSANIZA,,,,,, SİZ NE İŞE YARARSINIZ.

  2. alı dedi ki:

    sayın palıc 30 senedır cıfcı ıcın ne yaptın senı oraya getırenlere yazıklar olsun bu kadar zıraat muhendısı varda senı olene kadar bu muhtarlar oraya gormek ıstıyorlar herhalde

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle