Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Ak Parti’de 7 Başkanın Daha istifası istenecek. İşte O İsimler.

01 Kasım 2017

Ak Parti’de 7 Başkanın Daha istifası istenecek. İşte O İsimler.
İşte AKP’de istifası istenecek yeni belediye başkanları! Son dakika haberleri

AKP’de istifa eden İstanbul, Ankara, Bursa, Balıkesir, Niğde ve Düzce’nin ardından 7 AKP’li belediye başkanın daha istifa edeceği iddia edildi. İddiaya göre Gaziantep, Antalya, Trabzon, Ordu, Uşak, Nevşehir ve Afyonkarahisar Büyükşehir Belediye Başkanlarının da istifaları istenecek.


 

KP’de değişim rüzgarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘metal yorgunluğunu kabul edemeyiz’ sözleriyle başlamıştı. 4’ü Büyükşehir 6 kent belediye başkanının istifası istenmiş ve bu isimler art arda istifa etmişlerdi. Şimdi ise Ankara kulislerinde konuşulan yeni bir iddia var. O da “7 ilde daha belediye başkanlarının istifasının isteneceği” yönünde.

Kanal D muhabiri Seçil Özer, Ankara kulislerinde konuşulan bu iddiaları araştırdı. Özer kulislerde, ‘Gaziantep, Antalya, Trabzon, Ordu, Uşak, Nevşehir, Afyonkarahisar Büyükşehir Belediye Başkanlarının istifalarının isteneceği iddialarının olduğunu aktardı.


 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel daha önce hakkında çıkan bu iddialarla ilgili konuşmuş, ‘Cumhurbaşkanımızın iması bile istifa etmem için yeterli’ demişti.

AKP’deki istifa operasyonunda şimdiye kadar; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Nİğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş art arda görevlerini bırakmışlardı.

KANALD

Paylaş
3.394 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Ak Parti’de 7 Başkanın Daha istifası istenecek. İşte O İsimler. için 2 Yorum

  1. şamil hanzade dedi ki:

    İstıfa edecek beledıyeler arasında rize beledıye başkanınıda gormek istıyoruz rize halkı sn cumhur başkanından bunu beklıyor

  2. VATANDAŞ/RİZELİ dedi ki:

    BİR FURYADIR ALDI BAŞİNİ GİDİYOR.BİRİLERİ BİZ VATANDAŞLARA NEDEN BUKADAR BELEDİYE BAŞKANLARININ İSTIFAYA ZORLANDİĞİNİ KİMSE AÇIKLIK GETIRMIYÖR.BUNLAR HIRSIZMI,BUNLAR YOLSUZMU,BUNLAR FETOCUMU NEDIR.ONLAR SEÇİMLE GELMEDİLERMİ,MADEM SEÇİML GELMEDILERMI,MADEM SEÇİMLE GELDİLER,NEDEN SEÇİMLE GÖNDERİLMIYORLARKİ.ŞÜRDA GENEL SEÇİME AZ BİR SÜRE KALMİŞKEN,BU FURYANIN SEBEBİ NEDENDİR.AYNİ ŞEKİLDEDE MİLLETVEKİLLERİNİNDE İSTİFALARI OLACAKMI.BİRİLERİN ARTIK HALKI YAM ANLAYACAK ŞEKILDE ANLATMASINI BEKLER,YARINLARIMIZIN,BUGUNDEN DAHA HAYIRLI OLMASINI TEMENNI EDERIM
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle