Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize Türk Büro Sen Genel Kurulunu Yaptı. İşte Yeni Yönetim

05 Kasım 2017

Rize Türk Büro Sen Genel Kurulunu Yaptı. İşte Yeni Yönetim
TÜRK BÜRO SEN RİZE ŞUBESİNİN 3. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

RİZE MAVERA CAFEDE YAPILAN KONGREYE TÜRK BÜROSEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OSMAN EKSERT,TÜRK ENERJİ SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TEMEL YAŞAR, TÜRK BÜRO SEN TRABZON ŞUBE BAŞKANI EMİNE KABLAN, KAMU-SEN RİZE İL TEMSİLCİSİ TÜRK SAĞLIK SEN RİZE ŞUBE BAŞKANI RIFAT TERZİ,TÜRK ENERJİ SEN RİZE ŞUBE BAŞKANI KAHRAMAN UZUNALİOĞLU İLE KAMU SENE BAĞLI SENDİKA TEMSİLCİLERİ İLE ÇOK SAYIDA SENDİKA ÜYESİ KATILDI.


SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞININ OKUNMASI ARDINDAN DİVAN HEYETİNİN BELİRLEMESİNE GEÇİLDİ.

GELEN TEKLİF SONUNDA YAPILAN OYLAMA SONUCU DİVAN HÜSEYİN AVNİ TAŞDELEN, UMUR KIYMAZ VE HİLAL MAYİ BAKIR TARAFINDAN OLUŞTURULDU.

TÜRK BÜRO SEN RİZE ŞUBE BAŞKANI İBRAHİM HACIMIUSTAFAOĞLU BİR KONUŞMA YAPTI.


TÜRK BÜRO SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OSMAN EKSERT YAPTIĞI KONUŞMADA SENDİKACILIK FAALİYETLERİ VE GÜNÜMÜZDEKİ SENDİKACILIĞININ YAŞADIĞI SORUNLAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ.

TÜRK BÜRO SEN ÜYESİ OLUP EMEKLİYE AYRILAN ÜYELERE PLAKET TAKTİM EDİLDİ.

TEK LİSTE HALİNDE GİDİLEN SEÇİM SONUCUNDA İBRAHİM HACIMUSTAFAOĞLU OYLAMAYA KATILAN TÜM ÜYELERİN OYUNU ALARAK TEKRAR ŞUBE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ.

Paylaş
436 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle