Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Atatürk Haftasında Rize’de Büyük Heyecan

07 Kasım 2017

Atatürk Haftasında Rize’de Büyük Heyecan
MİNİKLERİN SATRANÇ HEYECANI

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve TSF Rize İl Temsilciliğince Rize’de Atatürk Haftası Satranç Turnuvası düzenlendi.

İlkokul öğrencilerine yönelik turnuvada 2 kategoride toplam 130 sporcu yarıştı. Turnuva açılış hamlesini GHSİM Spor Şube Müdürü Cafer Küçükmustafa ve Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Çakmakçı beraber yaptılar. 2 gün süren turnuvaya yoğun ilgi oldu. Turnuva süresince yarışan minik sporcular kadar sporcu velileri de büyük heyecan yaşadılar. Turnuvayı Rize Vali Yardımcısı Emre NEBİOĞLU, Rize Belediye Başkanı Prof.Dr.Reşat Kasap, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik ziyaret ederek yarışan sporculara başarılar dilediler. Turnuva sonunda kategorilerinde ilk 10’a giren sporculara madalya ve çeşitli hediyeler verildi.Türkiye Satranç Federasyonu Rize İl Temsilcisi Ersoy USTAOĞLU yaptığı açıklamada; “sayın vali yardımcımız, sayın belediye başkanımız, sayın il milli eğitim müdürümüz, sayın Gençlik ve Spor Müdürümüz turnuvamızı ziyaret ederek Rize’de satranca olan ilginin artmasından dolayı memnuniyetlerini ifade etmişlerdir. İlimizde satranç sporunun gelişmesi için bizlere verdikleri destekten dolayı değerli büyüklerimize teşekkürlerimi arz ediyorum.” Dedi.

ATATÜRK HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI
Küçükler Genel A Kategorisi    
       
Final sira    
       
Sira isim Rtg Puanlar
1 KASAB ABDÜL BAKİ 1059
2 YÜKSEL OĞUZHAN 1018 6
3 İNECİKLİ ZÜBEYDE KÜBRA 0 6
4 YAZICI YİĞİT ERDEM 1074 6
5 YILDIZ İSMAİL 1134
6 PİRPİR ÖZGÜR CAN 1151
7 İSMAİL YUSUF ALPEREN 0 5
8 KASAB ESRAGÜL 1116 5
9 PINAR MUHAMMED TARIK 0 5
10 DÖNE ALİ SALİH 0 5
ATATÜRK HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI
Küçükler Genel B Kategorisi    
       
Final sira    
       
Sira isim Rtg Puanlar
1 BAKIRCI ÖZGÜR 0 5
2 YILANCI MİRZA KEREM 1020 5
3 TOPAL MUHAMMED EREN 0 5
4 BAKAN ELİF AZRA 1097 5
5 TERZİ YUSUF 0
6 DEMİR OĞULHAN ÇINAR 0 4
7 YETGİN MUHAMMED KADİR 0 4
8 ALKAN MERT 0 4
9 BAYRAK EYMEN ARAS 0 4
10 ÇEMBERCİ ECE 0 4

 

 

Paylaş
165 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle