Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Süper kızlar Rize’de Kariyer Günlerine Katıldı

09 Kasım 2017

Süper kızlar Rize’de  Kariyer Günlerine Katıldı
ARDEŞEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BAYAN HENTBOL TAKIMI RİZE MERKEZ GÜLBAHAR HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİNE KATILDI

Ardeşen GSK Bayan Hentbol takımı teknik sorumluları ve sporcuları bugün Rize Merkez Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini için Kariyer Günleri Etkinliğine katıldılar.

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hülya CERRAHOĞLU’nun katkılarıyla gerçekleşen söyleşi programına Baş antrenör Ali İhsan EKER, antrenörler Şevki DEMİROĞLU,Osman Nuri YAZICI ve hentbol takımı sporcuları katılarak öğrencilere tecrübelerini aktardılar.


 

Hentbol Beyinli Oynanır

Öğrencilerin merak ettikleri soruları cevaplayan Ali İhsan EKER yaptığı konuşmada “Hentbolda fiziksel özelliklerin yanı sıra beyinle oynanan bir oyundur” diyerek öğrencilere öğütler verdi. Yoğun ilginin olduğu program fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Program sonrasında Rize Merkez Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nilgün DÜLGER eşliğinde okulun Z-Kütüphane ve Spor Salonunu gezen sporcular,Cumartesi Günü yapacakları maç için bütün öğrencileri davet ederek okuldan ayrıldılar.


 

Paylaş
255 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Süper kızlar Rize’de Kariyer Günlerine Katıldı için 1 yorum

  1. Ali dedi ki:

    Ali İhsan Tekin Olacak Hocanın adı
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle