Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Vali Bektaş Rize’nin En Başarılı Okulunda

09 Kasım 2017

Vali Bektaş Rize’nin En Başarılı Okulunda
İngilizce öğrenim programı DynEd kullanımında Rize’nin en başarılı okulu seçilen Çayeli Mesleki ve Teknik Anadolu (Kız Meslek) Lisesi’ni Vali Erdoğan BEKTAŞ ziyaret etti. Göreve başladığı günden itibaren İngilizce öğretimine büyük önem veren Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, DynEd kullanımında derece yapan kızları tebrik etti. İngilizce eğitiminde sıkıntıları olduğuna dikkat çeken BEKTAŞ ;”ilkokul, ortaokul, lise hatta üniversitede gençlere saatlerce İngilizce dersi veriyoruz ama sonuçta kimse doğru düzgün konuşamıyor. Suçlu çocuklar olmadığına göre sistemi değiştirmemiz gerekiyor. Günlük konuşmaya ağırlık vermemiz çok önemli.  DynEd sistemi İngilizce eğitiminde bizlere çok önemli imkânlar sağlıyor. İlimizde bu alanda tüm okullarımıza çalışmalar devam ediyor. İyi neticeler alacağımıza inanıyorum” dedi.


 

DynEd bilgisayar sınıfını gezen Vali Erdoğan BEKTAŞ öğrenciler ile tek tek ilgilendi. Yürütülen çalışmalar ile ilgili okul müdürü Ayhan TAYLAN ve İngilizce Öğretmeni Evrim KALENDEROĞLU’ndan bilgiler aldı.

Okulun gıda ve ağırlama bölümünü de gezen Valiye öğrenciler kendilerinin yaptığı pastadan ikram ettiler.

Okul ziyaretine Çayeli Kaymakamı Oğuz ŞENLİK, İl Milli Eğitim Müdür VEKİLİ Mustafa KALENDER müdür yardımcısı Salih YELKENCİ Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN ve misafirler katıldı.


 

 

Paylaş
1.501 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Vali Bektaş Rize’nin En Başarılı Okulunda için 9 Yorum

 1. erdal dedi ki:

  “benim kızım/oğlum da o okulda okuyor” ,
  “bizleri onurlandırdı”
  meyvelerini vermeye başladı. Bravo çocuklara…
  bu ifadeleri her yorumda kullanma …. anlaşılıyor olay değişik tabirler geliştir.kitap oku mesela… fake yorumlar için daha güzel ifadeler bulursun.

 2. ERdal HAKYEMEZ dedi ki:

  Çayeli Milli Eğitim çalışmalarının karşılığını almaya başladı. Okumak Yaşamaktır projesi ile Çayelinde okuma seferberliği başlatan İlçe Milli Eğitim her alanda yaptığı atılımlarla göz dolduruyor.

 3. Hakan ÇELİK dedi ki:

  Bravo kızlara. Rizede birinci oldular. Demek ki çalışınca oluyor.

 4. Mehmet Öztürk dedi ki:

  Kız Meslek Lisemizi tebrik ederim. Benim kızımda o lisede okuyor. İdareden ve öğretmenlerden çok memnunum. Kızım o okulda okumaktan son derece mutlu. Rizede sayın valimizin ingilizce eğitimine önem vermesini biz veliler de destekliyoruz. Kızımın okuduğu okul ilde birinci olması bizleri gururlandırdı. Çayelinde eğitim alanında güzel gelişmeler oluyor. Genç ve dinamik İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN beyi tebrik ediyorum. Göreve geldiği günden itibaren hızlı tempoda çalışıyor. Yaptığı projelerle Çayeli eğitimine katkı sunuyor. Müdür beyi tebrik ediyorum

 5. Güray KOÇ' a cevap : dedi ki:

  git ingilizce sohbet et bakalım öğrenmişler mi? Vali gitmiş bakmış sende git bak bakalım

 6. vatandaş dedi ki:

  yazıklar olsun burda Çayeli MEB i suçlayana kadar çocuklarınızı takip etseniz ya kafelerden çıkmıyor gençler kaç veli gidip çocuğunun durumunu görüşüyor idareyle öğretmenle ayrıca öğretmen idareden kaçmaz sorumsuz öğrenciden sorumsuz veliden kaçıyor hiç değilse haftada bir iki kez komşularımı gezerim çocuklarının elinde tablet telefon ve kimse demiyor oğlum kızım bugün okulda ne yaptınız hangi konuları işlediniz çocuğum ödevin varmı eline bir kitap alıp oku diyen veli bitane yok arkadaş kimse kalkıp meb i ve sayın hüseyin şahin i suçlamasın ücretli öğretmene gelince bunun profiline bakanlık yapıyor merak etmeyin o sınıflara kadrolu öğretmen atandı da gerimi alındı yerine ücretli koymak için

 7. Güray koç dedi ki:

  Çayeli okulları kolayını buldu işini gücünüz vitrin.bırakın bu işleri çayelinden öğretmen neden kaçıyor? Ücretli öğretmen neden çocuğumun dersine giriyor.teog da kaçıncı sıraya düştük paza bile bizi neden geçti.ğniversite sınavında çayeli niye sonuncu bunları tartışın.

 8. şekil dedi ki:

  Bi tane ingilizce öğrenebilen olmuş mu

 9. FİKRİ-M dedi ki:

  BURDAN BELEDİYEYE ŞÖFÖRLER ÇEMİYETİNE ŞEHİRİÇİ DOLMUŞ KOOPERATİFİNE SESLENİYORUM.DOLMUŞ ŞÖFERLERİ,NE EĞİTİM VERİN.GEÇLER BİLHASSA ARABA SÜRMÜYOR RESMEN KAVGA EDİYOR LÜTFEN
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle