Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Kansız’dan Sütlüoğlu’na Özel Teşekkür.

10 Kasım 2017

Kansız’dan Sütlüoğlu’na Özel Teşekkür.
Çay üreticisinin 2017 yılında altın yılını yaşadığını söyleyen eski İl Genel Meclis Üyesi Hasan Kansızoğlu Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu’na yaptığı çalışmaları için teşekkür etti.ÇAYKUR’un Doğu Karadeniz Bölgesinde çay tarımının gelişmesi konusunda çok önemli bir kuruluş olduğunu söyleyen İl Genel Meclis Üyesi Hasan Kansızoğlu ‘bu kuruluşa sahip çıkmalıyız’dedi. Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu’na teşekkür ediyorum diyerek kısa bir açıklamada bulunan Hasan Kansızoğlu şunları söyledi’ Yaş Çay üreticisi olarak Çaykur’un güzel gelişmeler yaparak ürünün piyasa bulmasında lokomotif görevi üstlenen Genel Müdürümüz İmdat Sütlüoğlu’na teşekkür ediyorum. Uygulamaya soktuğu yeniliklerle Çaykur hayat bulmuş üretici kurumuna daha bir fazla güvenmiştir.

Çay ürünleri piyasada bol çeşitleriyle yer alırken randevu sistemiyle tarladan toplayarak sattığımız çayımızı kısa sürede paraya dönüştürmüşüz. Çaykurun güzel politikası özel sektörü de hizaya getirmiştir. Bu sene bazı sürgünlerde Özel sektör firmaları hem peşin para ile çay almış hem Çaykurdan daha fazla para ödemiştir. Buna sebep olan Genel Müdürümüz İmdat Sütlüoğlu’nun yürüttüğü çalışmalar olmuştur’dedi.

Paylaş
599 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Kansız’dan Sütlüoğlu’na Özel Teşekkür. için 2 Yorum

  1. sahipsiz il rize dedi ki:

    bozacının şahidi şıracı bu sözü söyleyen çok doğru söylemiştir millet ile alay ediliyor çaykur milletin malıdır asla peşkeş çekilemez sömürülemez kandırmayın milleti yeterdaaaaa

  2. Ali baltaci dedi ki:

    Ozel sektörü koruduğu içinmi teşekür ettiniz x
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle