Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize ve Bölgenin En Modern Tesisi olacak

10 Kasım 2017

Rize ve Bölgenin En Modern Tesisi olacak
Çatısındaki çözülme nedeniyle onarıma alınan, ancak sonradan çıkarılan ödenekle tamamı yenilenmeye başlanan Pazar M. Akif Spor Salonunda kullanılan sistem, bölgede bir ilk oldu.

Rize’nin Pazar İlçesindeki Mehmet Akif Pirim Spor Salonunda yenileme çalışmaları devam ediyor.

Bir süre önce çatısındaki sıkıntı nedeniyle spor salonu onarıma alınmak üzere kapatılmıştı. Çatısının yenilenmesi için ihaleye çıkan spor salonunda, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak’ın Gençlik ve Spor Bakanı olmasıyla proje genişletilerek ek ödenek sağlandı.KTÜ tarafından yapılan proje ile kar yüküne dayanıklı en son sistem çatı modellemesi uygulanan spor salonu, iç ve dış imalat ile çevre dâhil, komple yenileniyor. Bakan Bak’ın memleketi olması hasebiyle salonun inşaatı en kaliteli ve son sistem imalat ile yenilenirken, bu anlamda hızlı bir şekilde çalışmalar da devam ediyor.

Yılsonuna kadar imalatın tamamlanması hedeflenen Mehmet Akif Pirim Spor Salonu, bu anlamda bölgede en kapsamlı salon olma özelliğini elde edecek.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, yatırımın hayırlı olmasını dileyerek , “Olimpiyat şampiyonu sporcumuzun ismini verdiğimiz Pazar Mehmet Akif Pirim Spor Salonu, ilçemiz ve bölgemiz için önemli hizmetler sundu ve yenilendikten sonra da daha geniş bir alana hizmet verecek. Gençlerimizin; kahve köşelerinden, internet köşelerinden salonlara koşmasını istiyoruz. Burada üst kata, önemli olduğuna inandığımız, çok fonksiyonel bir bireysel sporlar salonu yapılacak. Daha çok gencimiz buradan istifade edecek. Pazar’a ve bölgemize hayırlı olsun.” dedi.Projenin teknik konularıyla ilgili bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor Rize İl Müdürü Mustafa Çelik, “Mehmet Akif Pirim Spor Salonu yaklaşık 20 yıldır Pazar’a hizmet veriyor. Bu hizmet suresi içerisinde belli bir yıpranma noktasına geldi. Bununla ilgili biz ihalesini bitirdik. Spor salonumuzun çatısından başlayarak, dışına kadar, dış cephesi, idari binası, bireysel spor salonları olmak üzere yıl sonuna kadar tamamlayıp Pazar gençliği ve Pazar halkı, sporseverlerin hizmetine sunacağız. Bu süreçte destek olan herkese teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

RAMAZAN YILDIRIM/Pazar53

Paylaş
2.341 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize ve Bölgenin En Modern Tesisi olacak için 4 Yorum

 1. pazarlım dedi ki:

  Çok mükemmel çalışmalar…
  Çok güzel fabrika olabilirdi…
  Gençlerde teknoloji görme imkanı olurdu…
  Getirisi olmayan,sadece firmalara imkan sağlayan çalışmalar….
  Türk Gençliği sporun ne olduğunu yaşayarak yapıyor…
  Pnömatik ve hidrolik sistemleri fabrikası pazarın ihtiyacıdır

 2. İSMAİL dedi ki:

  BİZ DE İSTERÜÜÜÜKKKK.
  (DİĞER İLÇELER) :))

 3. mehmet dedi ki:

  bakan nereliyse hizmet oraya akar , x

 4. PAZARLILARA dedi ki:

  Sayın bakanımı kutluyorum,esintisi bile yeter pazara,Pazarlı hemşerilerim,sayın bakanımı hizmetler konusunda hiç bırakmayın.su akarken testi dolar.bunu da unutmayın.Çayeli olarak biz garip kaldık.Vekilimiz yok ,bişeyimiz yok.Ha meclis listesinde adı yazıyor x
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle