Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Hizmete Teşekkür Eden Muhtar

10 Kasım 2017

Rize’de Hizmete Teşekkür Eden Muhtar
Rize İkizdere’de hizmete teşekkür eden Muhtar olarak bilinen Anzer-Ballıköy Köyü Muhtarı Remzi Güzel ve ihtiyar heyetinin hizmet yapan kurum ve kuruluşlara ziyareti bitmiyor.

İlçede önce AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek hem İlçe Başkanı hem İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Aksu ile sohbette bulunan Muhtar ve ekibi ilçedeki yatırımlar ve gelişmeler hakkında bilgiler aldılar. İlçe Jandarma komutanlığını ziyaret ederek göreve yeni başlayan Jandarma Komutanına köylerinin sosyal ve coğrafi durumu hakkında konuşurken Jandarma Komutanı Bçvş. Abdurrahman Albayrak kışın boşaltılan evlerde yaşam malzemesi bulundurmamalarını istedi. J.Yüzbaşı Soner Ergun’un Diyarbakır’a atanmasıyla boşalan İlçe Jandarma Komutanlığına yeni atanarak göreve başlayan J.Bçvş.Abdurrahman Albayrak yapılan ziyaretten memnun olduğunu söyledi.İkizdere şantiyesine 1 yükleyici 1 kanal kazıcı

İlçe Özel İdare Şantiyesinde Anzer Gurup yolu konusunda gösterdikleri gayretli çalışma için çalışanlara bir kutu çikolata ile teşekkür eden Muhtar Remzi Güzel’ Özel İdare İl Müdürlüğü tarafından yeni iş makineleri alınacağı haberini aldık. İlde toplam 3 Yükleyici ve 7 kanal kazıcı makineden İkizdere şantiyesine 1 er tane verilmesini istiyoruz. İkizdere dağınık arazi yapısıyla en uzun köy ve yayla yol ağına sahip ilçedir. Mevcut araçların eskidiğini biliyoruz. Merkezde alınacak yükleyici ve kanal kazıcı makinelerden 1 er tane İlçe şantiyemize verilmesini muhtarlar olarak çok istiyoruz. İlçemizin siyasi yetkilileride bu isteğimizi duyarak yerine getirmelidir’ dedi.

İsmet Kösoğlu

Paylaş
510 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle