Hoşgeldiniz   brazzers porno

Sevr’i Hortlatmak ve 15 Temmuz

10 Kasım 2017

Sevr’i Hortlatmak ve 15 Temmuz
SEVR’İ HORTLATMAK VE 15 TEMMUZ

Bugün onurla,gururla, hürmetle ölüm yıl dönümünü andığımız ATATÜRK yine gönüllerde, daha bir aşk ve şevkle yaşıyor, yaşatılıyor.

Sen Mustafa Kemal’sin!

Alın terim, göz nurum!

Sen ölümsüz en yüce Türk!

Sevincim, kıvancım, onurum

Sen yeni Türkiye’nin ilk mimarı

Ilk harcı karan çatıyı ilk atansın

Sen ilk öğretmen Baş kumandanUlu önder Şavkı yarınlara vuransın.

Çarpan yürek, akan kansın

Sana nasıl sesleneyim?

Sen baştan başa Vatansın…

Sevr ile işgal ve talan edilen vatan ATATÜRK ve silah arkadaşları ve de aziz milletimiz tarafından kan dökülerek kurtarılmıştır.

Sevr adeta yırtılarak Avrupa’nın ve ABD’nin yüzüne çarpılmıştır.

Ancak haçlı zihniyeti yılmamış, bıkmamış ihanete devam etmiştir.

Bazen aleni bazen de iç ve dış işbirlikçileri ile her fırsatta bu vatanı parçalama arzularını gerçekleştirmeye çalışmıştır.

Yaklaşık yüzyıl önce de durum aynı idi bugündeaynı.

Lord Curzon’un Lozan görüşmeleri sırasında İsmet İnönü’ye savurduğu “İleride dara düşüp bize yardım için geldiğinizde, burada reddettiğiniz her şeyi, cebimden çıkartıp önünüze koyacağım” şeklindeki tehdit bugün hala geçerliliğini korumaktadır.

Son zamanlarda ülkemizi kan gölüne çeviren terör saldırılarındaki artış, 15 Temmuz darbe girişimi emperyalist güçlerin Sevr’i hortlatma çabasıdır.

Öte yandan özellikle ekonomik çöküntüler yoluyla dışa bağımlılık artırılarak ulusal bağımsızlığımız tehdit edilmektedir.

Ülkemizde sosyal, siyasal ve ekonomik alanlarındaki yıkım politikalarını empoze edip uygulamaya çalışan AB ve ABD’yemperyalist güçlere Lozan Barış Antlaşması’nın ilkelerine, değerlerine sahip çıkarak karşı koymalıyız.

Unutulmamalıdır ki; çok zor koşullar ve olanaksızlıklar içindeyken kazandığımız özgürlük ve bağımsızlık mücadelesi, bugün ülkemiz üzerinde oynanan oyunların bize boyun eğdiremeyeceğinin en önemli kanıtıdır.

Lozan Barış Antlaşması, Türkiye Cumhuriyeti’nin egemenliğini, ülke sınırlarımızı, ulusal bütünlüğümüzü savunmadaki en güçlü tarihsel dayanağımız ve mirasımız olmaya devam edecektir.

İşte şimdi gün bu gündür.

Birlik ve beraberliği çelikleştirme günü bu gündür. Vatana sahip çıkma günü bu gündür.

Bu ülkenin sahipleri yalnızca bu ülkeyi karşılıksız sevebilenlerdir… ,

Unutmayalım.

Halit KILIÇ/ EĞİTİMCİ

Paylaş
165 Kez Görüntülendi
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Sevr’i Hortlatmak ve 15 Temmuz için 2 Yorum

 1. bulut dedi ki:

  1402 yılında Ankara Meydan Muharebesinde YILDIRIM, TIMUR’a esir düştü…
  Bakınız,TIMUR Anadoluda taş üstünde taş bırakmadı…
  50 yıl sonra FATİH geldi…50 yılda ancak toparlandık…
  FATİH ,karanlık çağları aydınlığa çevirecek çağların kapılarını açtı..Karanlıktaki Batı dünyası güneş ışınlarını almaya başladı…
  Anadolu gençlerinin aklını yanıltarak onları terör örgütlerinde kullananlara karşı ilmimizi geliştireceğiz….
  Ortadoğu insanları kardeştir…Terör örgütlerine,pusu,suikast planlayanları tanımalıyız…
  Batı dünyasının ileri teknolojilerini öğreneceğiz. Batı dünyasıda bizden insan sevgisini,adaleti ve yardımlaşmayı,paylaşımı öğrenecek….

 2. Kadir demir dedi ki:

  Sevri ve 15 Temmuzu yapanlar bukalemun karakterli insanlardır.Menfaatine göre şekil değistiren amaca ulaşmak icin herseyi ve her degerini satan assagilik tiplerdir…EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle