Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Ak Parti’de KUZU Sıkıntısı. Gözü Rizeli Başkanın Yerinde. Eğer Seçilemezse…

12 Kasım 2017

Ak Parti’de KUZU Sıkıntısı. Gözü Rizeli Başkanın Yerinde. Eğer Seçilemezse…
İsmail Kahraman’ın iki yıllık görev süresinin 22 Kasım 2017’de sona ermesi dolayısıyla Meclis Başkanlığı seçimi için başvurular bugün başladı.

TBMM Genel Kurulu’nda 20 Kasım’da yapılması beklenen ve CHP’den İzmir Milletvekili Zekeriya Temizel’in, HDP’den halen cezaevinde bulunan Hakkari Milletvekili Selma Irmak’ın aday gösterileceği Meclis Başkanlığı seçimleri için Ak Parti ve MHP son ana kadar ‘ketum’ davrandı. Aday muammasının sürdüğü Ak Parti’de, merakla beklenen ismin bugün Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da grup başkanvekilleriyle yapacağı görüşmede netleşmesi bekleniyor. MHP’nin adayının da yarın ‘başvuru’ yoluyla netleşebileceği ifade ediliyor.Ak Parti’de olası diğer adaylar arasında bugüne kadar Başbakan Yardımcısı BEKİR BOZDAĞ, Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, TBMM başkanvekilleri Ayşe Nur Bahçekapılı ve Ahmet Aydın, Grup başkanvekilleri Mustafa Elitaş ve Naci Bostancı, Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, eski Milli eğitim BakanıNabi Avcı ve İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu’nun isimleri dillendirildi.
 
İKNA ETME ÇABASI
 
Yıllardır Meclis Başkanlığı hayali kuran Kuzu’nun kendisi dışında bir isimde karar kılınması halinde nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu. Kulislerde Ak Parti yöneticilerinin bir başka isimde karar kılınması halinde adaylık başvurusu yapmaması konusunda Kuzu’yu ikna etmeye çalıştıkları konuşuluyor.

(Şebnem Hoşgör/Milliyet)

Paylaş
831 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Ak Parti’de KUZU Sıkıntısı. Gözü Rizeli Başkanın Yerinde. Eğer Seçilemezse… için 2 Yorum

  1. Ahmet Yılmaz dedi ki:

    Bence Kuzu’nun hakkı! Rizeli olmanın ne artısı varki?

  2. Anonim dedi ki:

    Hayati bey olabilir rizelinin yerine RİZELİLER yakisir
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle