Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rizeli Başkan, “Size Su Bile Yok” Diyen Belediyeyi Topa Tuttu. VİDEO

13 Kasım 2017

Rizeli Başkan, “Size Su Bile Yok” Diyen Belediyeyi Topa Tuttu. VİDEO

Ak parti Gaziemir ilçe başkanı Hüseyin Uzun Belediye başkanı H.İbrahim Şenol ‘a sordu Neden aktepe, Ermez ve Binbaşı Reşat mahallesine gitmiyorsun?

_Sayın Şenol Gaziemir’in mahallerini gezmiyor, vatandaşın arasına karışmıyor.

Değerli Sarnıç hemşerilerim bu akşam sizinle birlikte çok önemli bir mutluluğu birlikte yaşıyor ve paylaşıyorum.

Ak partimizin cefakâr, vefakâr Çalışkan Milletvekilimiz Sayın Mahmut Atilla Kaya ile birlikte sizleri buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyor ve şunu Özellikle belirtmek istiyorum.Bölgemizin ilçemizin, özellikle de Sarnıç bölgemizin sorunlarını çözecek Milletvekilimiz Sayın Mahmut Atilla Kayadır. Ben bu akşam toplantımızın önemli bir konusunu olan sarnıç bölgesi imar ve tapu sorununun çözülmesiyle ilgili açıklamayı sayın vekilimiz sizlere biraz sonra anlatacaklar

Ben bu açıklamalardan önce Gaziemir Belediyesi ve sayın başkan Şenol un Gaziemir’de ihmal ettiği görev ve hizmetlere kısaca değinmek istiyorum. Değerli sarnıçlı hemşerilerim Sizlerde biliyorsunuz ki Gaziemir belediyesi Arzu edilen hizmetleri üretemiyor bunun en iyi örneğini Sarnıç’ta görüyoruz. sarnıcın sokakları caddelerine çöp bidonlarına baktığınız zaman bunu çok rahatlıkla görebilirsiniz..

Sokaklarında moloz yığınları var. Her sokakta var adeta Sarnıç mahallemiz sahipsiz, Kimsenin bakmadığı bir yer,  gözden çıkarılmış bir yer gibi duruyor. Sanki bu ilçede bir Belediye Başkanı yokmuş gibi, bu eziyeti bu sıkıntıları bu sorunlarla sizleri baş başa terk eden bir belediye var, zaman, zaman bunu sosyal medya sitelerinde paylaşımlarında sıkça görüyorsunuz vatandaşlarımız sıkıntılarını dertlerini buradan paylaşarak dertlerini anlatmaya çalışıyor. Ama maalesef belediye bu konuda hala duyarsız, hala sorumluluklarını yerine getirmemek de ısrar ediyor.

Gaziemir Belediye Başkanı bu konuda sınıfta kalmıştır. Görevini yapmakta yetersizdir. Belediye Başkanı olduğu halde Mahallelerde sokaklarında görünmeyen Belediye Başkanı var.

İlçesinde mahallerde gezmeyen, görülmeyen vatandaşların sorunlarını dinlemeyen tek belediye başkanı Gaziemir belediye başkanı Şenol’dur.

Gaziemir’in sadece Abdullah Arda Meydanı ve birkaç tane mahalleden müteşekkil olarak kabul eden Sayın Halil İbrahim Şenol Sarnıç bölgemiz başta olmak üzere, Aktepe, Emrez, 9 eylül ve binbaşı Reşat bey Mahallesi gibi kenar mahallelerde asla ne sorunlar olduğunu bilmiyor sokaklarda hiçbir şekilde gezmiyor dolaşmıyor ve halkın sorunlarını dinlemiyor.Sayın Şenol mahalleleri hiç gezmiyor, vatandaşlarla sohbet etmiyor, kendini toplumdan ve halktan uzak tutuyor.

Değerli sarnıç’lı hemşerilerim  bunları neden dile getiriyorum artık bu vurdum duymaz sizlere değer vermeyen anlayışa hiçbirimizin tahammülü yoktur 2019’da malumunuz yerel seçimler var gerçekten Gaziemir’e hizmet edecek Gaziemir’e hak ettiği değeri verecek bir Belediye Başkanı birlikte seçeceğiz. Hepimiz Elimizi vicdanına koyarak Gaziemir’i daha güzel yönetecek bir belediye başkanı ve yönetimi iş başına getirmemiz gerekiyor.

Belediye Başkanı denildiği zaman vatandaşımızın Tüm dertleri ile dertlenecek, onların sorunlarını anlayacak ve dinleyecek bir Belediye Başkanı olması gerekiyor. Maalesef bizim belediye başkanımız Gaziemir’de bireysel şahıslara hizmet etmeye çalışıyor.

Sadece kendi yandaşlarına hizmet etmeye çalışıyor.

Gaziemir belediyesi hizmetlerinde ideolojik taraflı yapıyor. Bunu Özellikle belirtmek istiyorum çünkü, Atatürk Mahalle muhtarımıza Sayın Halil İbrahim Şenol’un söyledikleri gerçekten kabul edilebilir şeyler değildir.

Değerli muhtarımız Belediye başkanından istediği hizmet talebine karşılık, belediye başkanının kurduğu cümle hiç de Adil ve belediye başkanına yakışan bir cümle değildir.

Sayın Halil İbrahim Şenol muhtarımız a ‘’size su bile yok, Sizin Mahallemizden AK Parti’ye fazla oy çıktı’’ diyerek muhtarımızın talebini reddetmiştir.

Bunu Sayın belediye başkanımız muhtarımız de utanmadan rahatlıkla söyleyebilmektir. yine bir başka örnek Fatih Mahallesi’nde bir vatandaşımız, kendisine parayla belediyeden su talep ettiği halde ona getirmeyip başka bir kişinin evine tankerle su servisi yapmıştır. bu çifte standarttır ve adil hizmet değildir. Sayın Şenol bumudur Adalet? Bu mudur eşit hizmet? Değerli hemşehrilerim İnşallah bu sorunları ortadan kaldırıp, halkımıza eşit hizmet edecek, bir belediye başkanını, birlikte seçerek Gaziemir’i hak ettiği seviyeye birlikte taşıyacağız.

Ben belediye ile ilgili sorunlardan sonra esas burada toplanma gayesi ve amacını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sarnıç’ımızın 35 yıldır devam eden adeta kronikleşmiş önemli sorunu Hazine arazileri, Milli Emlak,su ve elektrik sorunları ile ilgili önemli bir konuyu çözerek sizlerin karşısına geldik  Sayın değerli Milletvekilimiz Mahmut Atilla Kaya Bey sizlere Biraz sonra bunları açıklayacak bu müjdeyi de sizlerle birlikte paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum ..

Paylaş
1.140 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle