Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Neden Bordo-Mavi.Trabzon mu burası? “O Genel Müdür Trabzonludur Başkanım !

14 Kasım 2017

Neden Bordo-Mavi.Trabzon mu burası?  “O Genel Müdür Trabzonludur Başkanım !
Sahili boydan boya bordo mavi yapan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz, takipçisinden gelen itirazı paylaştı. Ordu Sahilleri bu aralar daha da renklendi. Trabzon-Ordu kıyaslaması her dönem yapılıyor ya bu renklendirme de Trabzon-Ordu arasında yeni bir gündem oluştururken tartışma konusu da yarattı.

Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz sahilini bordo maviye boyatması üzerine Ordulu bazı takipçileri tarafından eleştirildi. “ Ordu çok güzel oldu! Yürüyüş, koşu, bisiklet yolları, dinlenme ve çocuk oyun alanlarıyla Ordu sahili sizleri bekliyor… “ mesajıyla twitter adresinden Ordu sahilinin yeni fotoğraflarını paylaşan Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a takipçileri, “Neden bordo-mavi oldu Trabzon mu burası?” gibi eleştiriler yazdılar.


 

Bu eleştirilere Başkan Yılmaz, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’ne göre bisiklet yollarının standart rengi Mavi, koşu ve yürüyüş yolları ise kiremit rengi BORDO’dur. Tüm çalışmalar standartlara uygun yapılmıştır…” cevabını yazdı.

Bu cevapla da tatmin olmayan bir takipçisi, “O genel müdür Trabzonludur başkanım ! Kültür bakanlığı düğünlerde horon oynanacak diye karar alırsa öyle mi yapacağız?!” Diyerek cevap vermesini desteklercesine Başkan Yılmaz bu mesajı duvarında paylaştı.

Haber61/ Levent USTABAŞI 

Paylaş
1.526 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Neden Bordo-Mavi.Trabzon mu burası? “O Genel Müdür Trabzonludur Başkanım ! için 3 Yorum

  1. çirkin olmuş dedi ki:

    bence de bu renkler trabzon renkleri..yeşil olabilirdi birçok ilde bisiklet yolunu yeşil gördüm ben…yada daha açık mavi olsa da olurdu

  2. cesur dedi ki:

    her konuda yönetmeliklere uyarsınız ya! aynını rizede yapında bakın yönetmelikmi dinliyor millet yoksa başka birşey mi! o zaman yönetmeliği değişin!

  3. potamyalı dedi ki:

    Ne yani bölgenin en büyük takımı Trabzonspor…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle