Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Yeni Albümü BİZİ BULUR’’ Tüm Dijital Platformlarda Yerini Aldı

14 Kasım 2017

Yeni Albümü BİZİ BULUR’’ Tüm Dijital Platformlarda Yerini Aldı
KÜRŞAT

THM nin önemli seslerinden olan Kürşat’ın yeni Albümü ‘’BİZİ BULUR’’ tüm dijital platformlarda yerini aldı

2002’ yılında ‘Leyla’ isimli albümü ile müzik dünyasına giriş yapan ardından 2006’yılında ‘İstanbul’ albümünü çıkartan, 2008’de Bu Alemin Tekiyim, 2012 yılında (Kürşat 2012) ve 2015 yılında ‘’Yüreğim Davacı^^ adlı albümü ile müzik hayatına devam eden Kürşat, ‘O Şimdi Asker’ ve ‘ Neredesin Firuze’ isimli sinema filmlerinde de rol aldı,Ankara’da doğan, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nı bitiren Kürşat, Haliç Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Japonya ve Avrupa’nın birçok ülkesinde konserler veren Kürşat ın Türkiye’nin her yöresine ait folklorik dansları bilmesi Kürşat’ı herkesten farklı kılıyor.

Kürşat Halen Kanal 7 TV de ‘’Gündüz Gece’’ isimli gezi programında Anadoluyu karış karış gezerek türkülerini, manilerini, oyunlarını, yemekleri, düğünlerini neşeli ve sempatik tavırlarıyla ekrana taşımaktadır.

Paylaş
161 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Yeni Albümü BİZİ BULUR’’ Tüm Dijital Platformlarda Yerini Aldı için 1 yorum

  1. mustafa holoğlu dedi ki:

    genç ülkenin genç ve güçlü yorumcu sanatçısı…üretken ve saygın…başarıları daim olsun.Rizenin etkinliklerinde de dilerim Belediye,valilik ,üniversiteler değerlendirir Türk Halk Müziğimizin güçlü sesini…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle