Hoşgeldiniz   brazzers porno

Kılıçdaroğlu’nun Açıkladığı Belgelerin Hepsi Sahte

29 Kasım 2017

Kılıçdaroğlu’nun Açıkladığı Belgelerin Hepsi Sahte
AK Parti Siyasi Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Kılıçdaroğlu’nun iddialarına ilişkin, “Söylenenlerin tamamı yalan, belge olarak gösterilen evrakların tamamı sahte.” dedi.

 

Paylaş
263 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Kılıçdaroğlu’nun Açıkladığı Belgelerin Hepsi Sahte için 2 Yorum

  1. emekli öğretmen dedi ki:

    Bir insan hele de saygın bir Bakan sa belgeleri görmeden, inceletmeden sahte olup olmadığını nasıl anlayabilir? Konunun uzmanları bile incelemeye alsa sonucu 1 günde açıklayamıyor. Dekontlar bankaların resmi evrağıdır. Banka ya itiraz etseniz sizden dekont isterler. Dekontsuz itirazınızı kabul etmezler. Durum böyleyken banka dekontlarına sahte diyebiliyorlar. Ak partililerin adı geçenleri aklama yarışına girmelerine inanın bir anlam veremiyorum. Bekleyin, itiraz edilsin, incelensin, gerçek mi sahte mi olduğunua yetkili kurumlar karar versin. Yarın incelemelerde bu belgeler gerçek çıkarsa sahte diyenler nasıl bir savunma yapacaklar? Hukuk devletinde siyasiler bu gibi durumlarda yargı aşamasını beklemek durumundadırlar.

  2. çArşı dedi ki:

    O belgelerin sahte olup olmadığı kırmınal testler sonucu belli olurken bakanın böyle bir demeç vermesi şüpheleri daha çok güçlendirir. Kılıçdaroğlu sahte belgelerle milyonların karşısına çıkıp siyasi kariyerini sıfırlar mı? Adam belgeler resmi, noter onaylı diyor, hala sahta demek sıkışmışlığın dışa vurumudur. Bu belgelerin sahte olup olmadığını araştıracak ve karar verecek mercihler bellidir, siyasiler değildir. Asıl konuşması gerekenler belgelerde ismi geçenlerdir. Bakan ismi geçenlerin para gönderip görmediğini bilemez ki.. Belgelerde adı geçenler yargıya gider kendilerini aklarlar. Ne enteresandır ki ismi geçenlerden hiç biri tek laf edemedi. Avukatları hukukçu kimliğini bir kenara bırakıp siyasi sözcü gibi o da yalanlamayı seçti. Hatta daha ileri giderek Kılıçdaroğluna fetöcü imasında bulundu. Hukuk devletlerinde savunma şekli bu değildir. Bu ülkenin yetkili kurumları var. Size bir ithamda bulunuluyor ve masum olduğunuza inanıyorsanız derhal yargıya gidersiniz. Yargı bunun için var.EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle