Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rizeli Şehdin İsmi Doğduğu Beldedeki Okula Verildi.

29 Kasım 2017

Rizeli Şehdin İsmi Doğduğu Beldedeki Okula Verildi.
Rizeli Şehit Soner fazlıoğlu’nun İsmi Doğduğu Kendirli Beldesindeki Okula Verildi

9 Haziran günü Batman Kozlu’da Karakola düzenlenen hain bombalı saldırıda şehit düşen Rize Kendirli’den Uzman Çavuş Soner Fazlıoğlu’nun ismi Batmandaki çok programlı lise ‘den sonra,doğduğu Rize Kendiri Beldesindeki Anadolu İmam Hatip Lisesine verilerek,Kendirli Soner fazlıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak değiştirildi.

9 Haziran günü Batman Kozlu’da Karakola PKK’lı  teröristlerce  düzenlenen hain  bombalı saldırıda şehit düşen Rize Kendirli ‘den Jandarma  Uzman Çavuş Soner Fazlıoğlu’nun ismi  Batmanda Bekirhan çok programlı Anadolu Lisesine verildikten sonra şimdi de Rize Kendiri Beldesindeki Anadolu İmam Hatip Lisesine verilerek, Kendirli Soner fazlıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak değiştirildi.Konuyla ilgi Kendirli Belediye Başkanı Alaattin Serdar  yaptığı açıklamada: Ülkesi ,Bayrağı ve Vatanı için canlarını feda edan  aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum.

Kendirli Beldemizdeki  Şehitlerimizin aziz  hatıralarını yaşatmak için bizde üzerimize düşen görevi yapmaya  gayret ediyoruz.

Kendirli Belediyesinde Encümen  toplantısında iki şehidimizin  isimleri  Kendirli’deki  iki okulumuza verilmek  üzere karar almıştık.

Alınan Karar Rize Milli Eğitim Müdürlüğüne havale edildi. Rize Milli Eğitim alt komisyonu  bizim isteğimiz doğrultusunda  aldığı kararla, 17 Kasım 1994’de Siirt Merkez Palamutlu Köyü yakınlarında PKK terör örgütüyle girişilen silahlı çatışmada şehit olan kardeşimiz  Abdül Azim Özdemir’in ismi Kendiri fatih İlk öğretim okuluna verilerek , Kendirli Şehit Abdül Azim Özdemir İlk Öğretim Okulu olarak değiştirilirken, 9 Haziran 2017 günü Batman Kozlu’da Karakola düzenlenen hain bombalı saldırıda şehit düşen Soner Fazlıoğlu kardeşimizin ismi ’de Kendirli  fatih  Anadolu  İmam hatip Lisesine verilerek, Kendiri Şehit Soner Fazlıoğlu Anadolu İmam hatip Lisesi olarak değiştirildi.

Ayrıca Ağustos ayının son haftasında yine bizim girişiminizle,  Rize Fener mahallesi  Karadeniz Sahil yolu üzerinde bulunan üst geçide Şehidimizin ismi  verilerek ,Şehit Jandarma Uzman Çavuş  Soner  Fazlıoğlu üst geçidi olmuştu.Serdar : Kendirli Beldemizde merkez cami önünde bulunan  Şehitlerimizin mezarları Rize Valiliği öncülüğünde İl özel İdare tarafından yapıldı. Kendirli Belediyesi  olarak ta  peyzaj çalışmaları ve çevre düzenlemesi  yapılıp mezarlığa Kendirli şehitler mezarlığı ismi verilerek, şehitlerimizin isimleri  hep hatıralarda kalacak.

Bugün idrak edeceğimiz Mevlid kandilinin Ülkemize ve islam alemine hayırlara vesile olmasını Yüce Allahtan niyaz ederim diyerek sözlerini tamamladı .

Bilindiği gibi Şehit Abdul Azim Özdemir’in İsmi 12 Mayıs 2016 tarihinde  İstanbul’da Çekmeköy Hava Savunma kışlasına verilmişti.

Paylaş
319 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle