Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği 10. Yılında KARAL’i Ağırladı.

02 Aralık 2017

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği 10. Yılında KARAL’i Ağırladı.
10. yılını kutlayan Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ile bir araya geldi.

Rize’de ve bölgede sosyal, kültürel ve sanatsal alanda yürüttüğü çalışmalarla adından söz ettiren Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği 10. Yılını kutluyor.

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ile Babillon Otel’de bir araya geldi. Buluşmada Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği Başkanı Hülya Cerrahoğlu ve yönetimini kabul eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, dernek faaliyetleri noktasında çok faal olan Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği’nin 10. Yılını kutladığını öğrendiğini belirterek “10 yıldır Rize’de ve bölgede topluma faydalı olmak adına gözle görülür çabalar sarf eden Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği’nin faaliyetlerini yakından takip ediyorum. Rize’de sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda hatırı sayılır başarıya sahip dernekte, başkan dahil olmak üzere yönetiminin kadın ağırlıklı olması ayrı bir önem taşıyor. Kadın, toplumda ne kadar olursa o toplumun gelişimi daha da hızlanır.” Dedi.


 

Kadınların her alanda büyük hedeflerle yola çıktıklarını ve bu hedeflerini başarma noktasında azimle mücadele ettiklerini belirten Karal, kadının elinin değdiği her şeyin anlamlı ve özel olduğunu söyledi.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal’ın dernek faaliyetlerinde sürekli yanında olduklarını belirten Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği Başkanı Hülya Cerrahoğlu “Sayın vekilimizin Rize’miz için ne kadar önemli olduğunun altını çizmek istiyorum. Rize’nin her alanda kalkınması için var gücüyle çalışıyor. Zamanının önemli bir kısmını da sosyal ve kültürel alanda yürütülen çalışmalara ayırıyor. Bizler de bundan son derece memnunuz; çünkü Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği olarak ilimizin sosyal, kültürel ve sanatsal alanda gelişmesi için  çaba sarf ediyoruz. Bu çabamızı görerek her zaman yanımızda olan Milletvekilimiz Sayın Hasan Karal’ın varlığı bize itici güç oluyor. Şahsım ve dernek yönetimim adına kendisine teşekkür ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Paylaş
499 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği 10. Yılında KARAL’i Ağırladı. için 1 yorum

  1. alihisar53 dedi ki:

    x dernek dişe dokunur faydalı bir iş yaptıklarını görmedim
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle