Hoşgeldiniz   brazzers porno

Türkiye ve Dünyanın Önemli Markaları Rize AVM’ye Gelecek.

02 Aralık 2017

Türkiye ve Dünyanın Önemli Markaları Rize AVM’ye Gelecek.
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize’de yapımı devam eden Rize AVM^de incelemelerde bulundu.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal’a ziyaretinde Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu eşlik etti.

Rize Müftü Mahallesi’nde eski Atatürk Stadyumu’nun bulunduğu alanda ypılan Rize AVM inşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. AVM inşaatının şuanda % 40’lık bölümünün tamamlandığını belirten AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal incelemeleri sonrası açıklamalarda bulundu.


 

Rize’nin sosyal ve kültürel anlamda çehresinin değiştirecek olan bu projenin kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal “Artık Rize gelip geçilen veya anlık uğranılan bir şehir olmaktan çıkacak. Bundan en büyük pay şunda içinde bulunduğumuz Rize AVM sayesinde olacak. Çünkü buraya Türkiye’nin ve dünyanın önemli markaları gelecek. Ticaretin merkezi il dışından gelecek yerli ve yabancı turistlerle ve bölge insanının rağbetiyle Rize olacak. Bu projeden elbetteki yerli esnafımız da faydalanacaktır.” Dedi.

Rize Yatırım A.Ş’ye ait arsa üzerinde yapılacak olan projenin detaylarıyla ilgili bilgiler veren Karal, “Rizelilerin alın teri ve emeği sayesinde yeni bir değer kazanıyor. Rize Havalimanı projesiyle birlikte il merkezinde Rize’yi Türkiye’nin merkezine daha da yaklaştıracak yepyeni bir proje yükseliyor. Rize’nin ilk ve tek AVM ve rezidans kompleksi Rize Şimal AVM 30 Bin metrekarelik alanda yapılıyor. Hepsi birbirinden lüks ve konforlu 542 konut yer alacak. Üstelik stüdyodan 4+1’e kadar birçok seçenek yer alacak. Bu dairelerin için ayrılmış 1512 araçlık otopark yapılıyor. Alışverişi bir keyif haline getirecek olan AVM’si ise 150 mağazası ile Rizeli’leri dünyanın önde gelen markalarıyla buluşturacak. Son teknoloji ile donatılmış 11 sinema salonu ve 13 restoran olacak.” Şeklinde konuştu.


 

Özel tasarlanmış mimarisi ve peyzajıyla Rize’nin doğal güzelliklerine ve çay bahçelerine uyum sağlayacak olan Rize şimal AVM sadece rezidans sakinlerinin değil tüm Rizelilerin yaşamına renk katacağını sözlerine ekleyen AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal “Rizelilerin sosyal yaşamdan bekletinlerine cevap verecek olan Rize Şimal AVM, Rize’nin geleceğe açılan kapısı olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Paylaş
1.042 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Türkiye ve Dünyanın Önemli Markaları Rize AVM’ye Gelecek. için 5 Yorum

 1. ismail koç dedi ki:

  Aveme rizeye lazimdi aman yeri kesinlikle orası deyildir sayın milletvekilleri neden bunu göremiyorlar sonra pişmanlık işe yaramıyor gelin iş iş ten geçmeden bir daha Düşünün x

 2. Sinan dedi ki:

  Madem o kadar degerleniyor evini yikacaginiz vatandaşa neden değerini vermiyorsunuz.sen benim evini yok pahasina yıktıktan sonra bana ne lazim AVM

 3. Soğuksulu dedi ki:

  Bu AVM nin ismi neden ŞİMAL bu isim Rize nin neyini temsil ediyor çok mu aradınız bu adı.

 4. Rizenin sesi sesimize kulak ver! dedi ki:

  Rizenin sesinin değerli editörü. Bizim zaten sesimiz kısık. Allah rızası için müftü mahallesi halkı olarak yaşadığımız mağduriyeti duyurmada bize uardımcı ol ve yapılan yorumları lütfen zamanında yayınla.

  Biliyorum biz 300 müftü mahallesi sakinini para için ezenler size de acımazlar ve ellerinde güçleri ve her türlü imkanları var.

  Ama bizde de dağ boyu mağduriyet var. Evlerimizden ve mahallemizden edecekler bizi.

  Allah rızası için sesimizin duyulmasına yardımcı olun.

  500 rezidans için 300 aileyi evinden etmenin mantığı nedir ve bunu kim savunabilir? Adalet ve vicdana ne oldu?

 5. Rizeli vekile sorarmısınız ? dedi ki:

  Biri sayın vekilimize müftü mahallesinde tapulu evleri gidecek olan 300 ailenin akibeti ne olacak diye sorsun lutfen

  Biz çok sahipsiz hissediyoruz bu konuda kendimizi. Arada sırada hikayeden de olsa müftü mahallesi halkının mağdur edilmeyeceğinden falan bahsetse.

  Rizenin bir kısmının değil hepimizin vekili ya. O bakımdan daha güzel olmaz mı ?EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle