Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Genç Memur Sen’den Rize’de Çok Anlamlı Bir Etkinlik

03 Aralık 2017

Genç Memur Sen’den Rize’de Çok Anlamlı Bir Etkinlik
RİZE GENÇ MEMUR-SEN’DEN ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Rize Genç Memur-Sen ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ADEM Topluluğu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Zehra Usta Eğitim Uygulama Okulu’nda etkinlik düzenledi. Etkinlik kapsamında düşler atölyesi el baskısı, ebru, çuval yarışı, tiyatro, canlı müzik ve oyunlarla öğrenciler doyasıya eğlendi.


Etkinlik hakkında açıklama yapan Genç Memur-Sen İl Başkanı ve ADEM Topluluk Danışmanı Öğr. Gör. Hüsamettin Demircan “geçen yıl da 3 Aralık’ta kardeşlerimize yönelik etkinlik yapmıştık. Bu yıl da kardeşlerimize yönelik bu etkinliği planladık. Etkinlikte yaptığımız mataryalleri topluluktaki öğrenci kardeşlerimizle beraber hazırladık. Çarşaflar üzerine yazıları ve boyamaları öğrenci kardeşlerimle beraber yaptık. Hep beraber doyasıya eğlendik, küçük hediyeler verdik. Küçük kardeşlerimizi gönüllerine dokunabildiysek ne mutlu bize. Etkinliği yapmamıza yardımcı olan Zehra Usta Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Sayın Mehmet Sadık Cengiz Hocama, etkinliğin hazırlığı için emeği geçen Başta Genç Memur-Sen Başkan Yardımcım Gülsüm Çelik’e, ADEM Topluluk Başkanı Reyhan Aslaner’e ve topluluktaki gönüllü bütün kardeşlerime emekleri için böylesine güzel bir program hazırladıkları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 


3 Aralık sadece engelliler günü olarak kutlanıp geçilmemeli. Kutlamaların asıl amacı farkındalık oluşturmak Engellilerin dünyasını daha iyi anlayıp sorunlarına daha kolay çözümler bulabilmek herzaman yardımcı olmak olmalı.” Dedi.

Paylaş
534 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle