Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Turgutlu’da Karadeniz Derneğinden Hamsi Şöleni.

03 Aralık 2017

Turgutlu’da Karadeniz Derneğinden Hamsi Şöleni.
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Karadenizliler Derneğince 8. Hamsi Şenliği düzenlendi.  

Mimar Sinan Parkında, Karadenizliler Derneği ve Turgutlu Belediyesi ‘nin birlikte düzenlediği  şenlikte misafirler  500 kilogram hamsi ikram edildi.

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Turgutlu Karadenizliler Derneği tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen Turgutlu Hamsi Şenliğine katıldı. Şenlikte kemençeler çaldı, horonlar oynandı, vatandaşlara 500 kilogram hamsi ikram edildi.


 
 
Turgutlu Mimar Sinan Parkı’nda düzenlenen Hamsi Şenliğine Vali Mustafa Hakan Güvençer’in yanı sıra, Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mümtaz Kahya, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, ilçe kaymakamları, İlçe Müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile Turgutlu ve Karadenizli vatandaşlar katıldı.


 
Şenliğin açılışında Turgutlu Karadenizliler Derneği Başkanı İbrahim Uzun, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mümtaz Kahya ve Vali Mustafa Hakan Güvençer birer konuşma yaparak, yöresel etkinliklerin birlik ve beraberlik açısından önemli olduğunu söylediler.
 
Konuşmasında Türkiye’nin, her daim kardeşlik ve sımsıkı bağlarla birbirine bağlanarak, zor zamanların üstesinden gelmesini bildiğini ifade eden Vali Güvençer, “Türkiye, birbirinden farklı ırk ve inançların, içerisinde kardeşçe yaşadığı, güzel ve kıymetli bir ülke. Bu kardeşliği, bu renkliliği bir ve diri tutmalıyız. Bu tür etkinlikler, bu inanç ve dirayeti diri tutacak ve kimse Türkiye’de huzur ortamını bozamayacaktır” dedi.
 
Etkinlikte Karadeniz müzikleri eşliğinde horon oynandı.

Paylaş
205 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle