Hoşgeldiniz   brazzers porno

Engelli Olmak Öğrenmeye ve Üretmeye Engel Değildir

04 Aralık 2017

Engelli Olmak Öğrenmeye ve Üretmeye Engel Değildir
Engelli Olmak Öğrenmeye ve Üretmeye Engel Değildir

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sosyal Hizmet Topluluğu il Zehra Usta Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından ortaklaşa olarak sergi düzenlendi.

Zehra Usta Özel Eğitim Uygulama Merkezinde eğitim gören öğrenciler yıl boyunca yapmış oldukları ürünleri ‘Engelli Olmak Öğrenmeye ve Üretmeye Engel Değildir’ sloganı altında görücüye çıkardı. Üniversitenin Kongre ve Kültür Merkezi Fuaye Alanındaki serginin açılışını Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ,  Rize Cumhuriyet Başsavcısı Önder Kemal SEKÜCÜ, Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Rize Emniyet Müdürü Altuğ VERDİ, Rize İl Jandarma Komutanı Albay Hakan DEDEBAĞI ve Üniversitenin Genel Sekreteri Adnan ER birlikte gerçekleştirdi.


 

Katılımcılar, çeşitli el işlerinin yer aldığı sergiyi gezerek yetkililerden bilgi aldılar.

Etkinlikte Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, engelli vatandaşların yaşadığı sıkıntılara dikkat çekip farkındalık oluşturmak amacıyla alanda kurulan engelli empati parkurunu gözleri bağlı bir şekilde tamamladı.

Rektör Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ise her bireyin engelli adayı olduğunu unutmaması gerektiğini ifade ederek asıl engelin beyinde olduğunu ve bugün sergilenen ürünleri ortaya çıkaran sanatkâr ellerin de bu veriyi kanıtladığını söyleyerek emeği geçenlere teşekkür etti. Rektör, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak engelli kardeşlerimizin toplumsal konumlarını güçlendirmelerine olanak sağlayacak gerekli düzenlemelerin kurumumuzda yapıldığını ve  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin kısa süre önce Engelli Dostu Üniversite seçildiğini de hatırlattı.

 

 

Paylaş
195 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Engelli Olmak Öğrenmeye ve Üretmeye Engel Değildir için 1 yorum

  1. mustafa holoğlu dedi ki:

    Valimize teşekkür ederken Rahmetli Süper Valimiz Recep Yazıcıoğlu gibi Halkımızın gönlünde de yer ediyor söz ve tavırlarıyla..EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle