Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Köse: Meslek Liseleri Memleket Meselesidir.

04 Aralık 2017

Köse: Meslek Liseleri Memleket Meselesidir.
MÜDÜR ŞÜKÜR KÖSE, “ MESLEK LİSELERİ MEMLEKET MESELESİDİR”

Trabzon Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Rizeli eğitimci Şükür Köse, Bakanlığın Meslek Liselerini Memleket Meselesi olarak gördüğünü belirterek, meslek liselerine karşı olumsuz algının her geçen gün daha da azaldığını söyledi.

Ortahisar Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Deağirmenci ve okul aile birliği yönetim kurulunu makamında ağırlayan Müdür Şükür Köse, meslek liselerine karşı olan olumsuz algıyı kırmak için seferberlik ilan ettiklerini kaydetti. Meslek liselerinin kazanımlarını öğrencilerin yanı sıra mutlaka velilere anlatmaları gerektiğinin altını çizen Şükür Köse, bu konuda bir komisyon kurulmasını istedi.


 

Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, Bakanlığın son derece önemsediği mesleki eğitim sektör işbirliği projesinin üzerinde hassasiyetle durduklarını belirterek; “Tüm meslek liselerinin sektörle birlikte yönetilmesini, sektörün arzuladığı alanlarda eğitimlerin verilmesi ve onların oluşturduğu modern atölyelerde çocuklarımızın iş başında eğitim almaları konusunda iş birlikteliği istiyoruz. Sektör temsilcilerini verdiğimiz olanaklar tatmin etmediği takdirde, kendi meslek liselerini yapıp, devlet olarak bir öğrencinin maliyetinin yüzde 50´sini ödeyerek sektörün kendi meslek liselerini açıp, kendi iş gücü yetiştirmesine yönelik gerekli kanun ve düzenlemeleri onlarla paylaşıyoruz.”dedi. 

Okul Müdürü Süleyman Değirmenci ve Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Şükran Bülbül, meslek liselerine katkılarından dolayı Müdür Şükür Köse’ye teşekkür ettiler.

Paylaş
151 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle