Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Öğrencilerin Hap Kullandığı İddiası Ayyuka Çıktı

04 Aralık 2017

Rize’de Öğrencilerin Hap Kullandığı İddiası Ayyuka Çıktı
RİZE POLİSİNDEN KONTROL İSTENİYOR.

Ekrem Orhon Mahallesinde bulunan parkta öğrencilerin hap kullandığı iddiası ayyuka çıktı

Rize de Çaykur Genel Müdürlüğünün de bulunduğu okulların yoğun olduğu bölgedeki parkta öğrencilerin hap kullandığı ve tedbirler alınmadığı iddiası gündeme bomba gibi oturdu.


 

 Doruk Market yanındaki parkın öğrenciler tarafından bilhassa öğlen tatilinde yoğun bir şekilde kullanıldığını söyleyen Mahalle sakinleri’ burada Lise öğrencileri öğlen tatilini geçiriyor. Parkta gördüğümüz lise öğrencileri kız erkek fark etmeden nahoş olmayan hareketlerini görüyoruz. Burada öğrencilerin hap kullandığı şüphesi var. Emniyet güçlerimizi bu bölgede daha ağırlıklı ve dikkatli görev yapmasını istiyoruz. Bu okullarda öğrencisi olan ana baba ve velileri duyarlı olmaya çağırıyoruz’ dediler.

İSMET KÖSOĞLU

Paylaş
1.293 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Öğrencilerin Hap Kullandığı İddiası Ayyuka Çıktı için 6 Yorum

 1. Güvenlik dedi ki:

  Okullar şehirlerden Mahalle aralarından uzaklaştırılmalıdır. Okullar şehirden uzak Kampüs haline getirilip öğrencilere Güvenli bir ortam oluşturulmalıdır. Polis Mahalle arasına şikayet olmadığı sürece müdahele edemiyor. Halkımız tepkisini koyamıyor. hiç bir vatandaş nahoş görüntü iiçerisinde olan öğrenciye tepki veremiyor. vatandaş görmezden geliyor.

 2. Anadolu dedi ki:

  Okullar bölgesi madde bağımlısı dolu yıllardır günaydın beylerr

 3. Abdullah ŞENTÜRK(MÜFTÜ MAH.MUHTARI) dedi ki:

  HABERİN DÜZELTİLMESİ İÇİN GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİYE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 4. uygar053 dedi ki:

  rize emniyeti ne yapar suç sadece çoçuklarda deyil iyidereden fındıklıya kadar gözle görünür bir icraatı varmı emniyetin öyle 5 tane silah yakalamakla bu işler olmaz toplumun ahlakını ve düzenini bozan bütün uyuşturuculara izin vermemmek lazımm 3 tane trafik polisi merkezde gezmekle bu işlerin önünü alınamaz sonradan eyvah para etmez siyasiler seçim yakınlaşınca ahkam kesmekle olmaz önemli olan çoçukların geleceği çifte kavak bölgesinde şovyapmakla buişler olmaz sayın emniyet persönelii büyüklerimm bu işlere bir ell atınn reisin memleketinde 1 olay olmuyor diye hava atmanın anlamı yokk bence geleceğin en büyük olayı uyuşdurucuu

 5. Hakan Arıkan dedi ki:

  Her okulda kullanıyorlar orta okula kadar düştü bu işler.

 6. AHMET YILMAZ dedi ki:

  RİZE SİYASETİNİN BU İŞLERE AYIRACAK VAKTİ YOK MAALESEFEN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle