Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’den Manevi Şifa İçin Bu Yıl 30 Kişi Gidiyor.

04 Aralık 2017

Rize’den Manevi Şifa İçin Bu Yıl  30 Kişi Gidiyor.
Kutsal Topraklarda Manevi Şifa İle Umre’ye Gidiyorlar

Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen “Kutsal Topraklarda Manevi Şifa” projesi kapsamında Rize’den 30 kanser hastasınUmre için kutsal topraklara gidiyor. Türk Hava Yolları sponsorluğunda, Rize Valiliği’nin katkıları, hayırsever işadamları ve bağışçıların desteği ile düzenlenen projenin bu yıl ki tanıtım programı yapıldı.


 

Bu yıl ki program öncesi Rize Yakamoz Restaurant’ta bir program düzenlendi. Programa AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Vali Yardımcısı Emre Nebioğlu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Rize İl Müftü Yardımcısı Hakkı Gür, Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Başkanı Nilüfer Emen, dernek üyeleri ve aileleri katıldı.

Rize İl Müftü Yardımcısı Hakkı Gür tarafından edilen dua sonrasında konuşan Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Başkanı Nilüfer Emen “Allah’ımıza hamdolsun ki derneğimiz tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen Kutsal Topraklarda Manevi Şifa projesinin 2017 yılı kafilesi ile birlikteyiz. Sizlerin başvurularını komisyon olarak değerlendirdik ve Allah size kutsap toprakları görmeyi nasip etti. İnşallah hayatınızda yeni bir sayfa açılacak ve yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bu projenin gerçekleşmesinde 2015 yılından beri desteğini esirgemeyen bakanımız Osman Aşkın Bak’a, Rize Valimiz Erdoğan Bektaş’a, Rize Milletvekilimiz Hasan Karal’a, rektörümüze, işadamlarımıza, Rize’deki STIK’lara ve hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz ve şükranlarımızı sunuyorum.” Dedi.


 

Çok değerli ve önemli bir yolculuk öncesinde hemşerileriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal “Yapacağınız bu dünyanın en kutlu yolculuğun özelde size, aileniz ve sevdiklerinize genelde de tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu dünya imtihan dünyasıdır. Cenab-ı Hak bu dünyada herkesi bir şekilde sınamaktadır. Kimisini parasıyla kimisini sağlığıyla kimisini sağlığıyla kimisini de varlığı ve yokluğuyla… Allah’ımız bize bir yol haritası çizmiş ise ona boyun eğmekten başka çıkar yolumuz yoktur. Bu seyahatin sizlerin sağlığına da ciddi katkılar sağlayacağına inanıyorum.  Maneviyatınıza maneviyat katması açısından bu seyahat çok önemlidir. Bu projeyi Rize’de başlatan Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Başkanı Dr. Nilüfer Emen hanıma çok teşekkür ediyorum. Çok önemli bir işi başardı. Buna destek veren herkese de ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

10-20 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Umre ziyaret programına Rize’den 30 kişi katılıyor. Programın sonunda günün hatırına fotoğraf çekildi.

Paylaş
469 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’den Manevi Şifa İçin Bu Yıl 30 Kişi Gidiyor. için 2 Yorum

  1. BALEVABAL dedi ki:

    rabbim razı ve memnun olsun. ümrecilere kolaylıklar nasip etsin

  2. Salih dedi ki:

    Türkiye de dahil tüm dünya biliyor ki, dünyada bir çok kanser çeşidinin iyileştirilmesinden en doğru adres KÜBA’dır. Hatta basında bulabilirsiniz Suudi Ailesi üyelerinden kanser olanlar KÜBA’ya tedaviye gidiyor. Neyse daha fazla söze gerek yok…EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle