Hoşgeldiniz   brazzers porno

RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Ankara’da Yapıldı

04 Aralık 2017

RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Ankara’da Yapıldı
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet toplantısı, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri KASIRGA’nın ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirildi.

Toplantıya, RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Nusret BAYRAKTAR, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri-Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Fahri KASIRGA, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP, RTEÜ Rektörü  Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Av. Harun MERTOĞLU, Abdülkadir KART ve Çamur Ali KOPUZ katıldı.


Toplantıda, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin  gelişimi ve hedefleri konusunda gelen talepler ve değerlendirmenin yanı sıra mevcut durum, yatırımlar ve projeler hakkında fikirler görüşüldü.

Paylaş
453 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Ankara’da Yapıldı için 5 Yorum

 1. Öğrenci dedi ki:

  bir proje de Öğrenci Yaşam Merkezi’nin bodrumunda yapılan ve vir türlü bitmeyen kapalı devre balık üretim tesisi, soğuk hava deposu vs. Havuzlar havan topu mermilerine dayanıklı! 1 m beton duvar kalınlığına sahip, su kaynağının olmamasını da hiç söylemeyeyim.. rize de herilçeden akarsu geçerken sondaj ile su çekmek cabası..İyidere gibi bir yeri elinde tutamayıp, böylesi paralar harcayarak öğrenci yaşam merkezinin altında tonlarca suyun olacağı bir tesis kurup havalandırma bile yapmamak! Balık havuzlarının fiberglas yerine betondan yapılması..Ah be güzel ülkemin güzel insanı bilmeyebilirsin ama git gez gör kendine uyarla yap.

 2. Rize li dedi ki:

  RTE üniversitesinin bu vakfı kapatılmalı ve üniversiteyle ilişkisi olmamalı.universiteye yararı yok zararı var

 3. Hasan YILDIZ dedi ki:

  Tevfik bey, bu rektör Rizeye yakışmıyor da, bu heyete yakışıyor…

 4. Tevfik Ağansoy dedi ki:

  Şaban Şimşek diyorki:
  Tıp Fakültesine bir Profesör almak istedik. Rektör önce “Fetöcüdür” dedi. Sonra araştırdık baktık Fetö ile alakası yok. Rektör sonra “Ahlakı sıkıntıları var” dedi. Sorduk soruşturduk öğrendik ki herkesin sevdiği bir kişiymiş ve böyle şeylerde söz konusu değilmiş. İnsanlara böyle iftiralar atabilen bir Rektör RTEÜ ye yakışıyor mu sizce?

 5. MEHMET KARA dedi ki:

  ÜNİVERSİTEYİ GELİŞTİRECEĞİNİZ YERDE DARALTIYORSUNUZ!EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle