Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Görev Yapan İki İsim, 1.Sınıf Mülki Amirliğe Yükseldi.

05 Aralık 2017

Rize’de Görev Yapan İki İsim,  1.Sınıf Mülki Amirliğe Yükseldi.
Rize de geçtiğimiz yıllarda Vali Yardımcısı olarak Şefik AYGÖL’ün İkizdere Kaymakamı olarak Alper BALCI’nın 1.sınıf Mülki İdare amirliğine terfi ettirilmesi sevinçle karşılandı.

2013-2015 yılları arasında Rize de Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Sekreteri olarak yaptığı başarılı görevi sonrası Fahri Hemşerilik Beratı verilerek İçişleri Bakanlığında Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığına atanan Şefik AYGÖL ile 2005-2006 yıllarında İkizdere Kaymakamı olarak görev yapan Kaymakam Alper BALCI 1.sınıf Mülki İdare Amirliğine yükseltildi.


İçişleri Bakanlığı Müdürler Encümeninin 30.11.2017 tarih ve 2017/2 sayılı kararı ile 29 Mülki İdare Amiri 30.11.2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 1.sınıf Mülki İdare Amirliğine yükseltildi.1.sınıf Mülki İdari Amirliğe yükseltilen 29 Mülki İdareci arasında Rize de geçmiş yıllarda görev yapmış ve hizmetleriyle iz bırakmış çok sevilen iki güzide insanın terfi ettirilmesi Rize’de sevinçle karşılandı.

İSMET KÖSOĞLU

Paylaş
1.279 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Görev Yapan İki İsim, 1.Sınıf Mülki Amirliğe Yükseldi. için 2 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Betaber görev yaptığım ve onu tanımakta .onunla çalışmaktan dolayı gurur duyduğum..mutlu olduğum Sayın Alper Balcının Vatan sevgisine .kişiliğine. insaniyetine.mertliğine.idareciliğine .çok yakından şahit olan birisi olarak onun adına ve ülkem adına çok sevindim. Onun gibi idarecilere bu ülkenin çok ihtiyacı vardır. Allah yolunu ve bahtını açık etsin.Allah yar ve yardımcısı olsun. Kendileri hem Alp hem de Erendir . Adı gibi güzel inasan.

  2. İsim * dedi ki:

    ne yapmışlar rizeyeEN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle