Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Bizim Evladımız Dekan’ın Başını Yiyen …

30 Aralık 2017

Rize’de Bizim Evladımız Dekan’ın Başını Yiyen …
 

2018’DE BUNLAR OLSUN

Bir yılı daha geride bıraktık.

Aslında ömrümüzden giden bir yıl yani hedefe yaklaştığımızın işareti.

Sağlık ve huzurlu hayatın sürdüğü bir yıl olsun diyorum 2018 yılının.

Millet olarak zorluklardan geçiyoruz.

Dünyanın cenneti olan Türkiye, coğrafi olarak merkezi bir yerde bulunduğu için dış düşmanları olduğu kadar içtende hainler hiç eksik olmadı.

Yılın ilk yazısı olarak yazmaya başlarken sosyal, kültürel ve ekonomik bakımdan milletçe yüzümüzün gülmesini istiyorum.


 

Devlette en tepe noktada idare edilmemize rağmen Rize’nin yatırımlar konusunda gerekli desteği aldığını söyleyemeyiz. İşsizlerin kahvehaneleri tıka basa doldurduğu Rize de bu konu inşallah yeni yılda çözülür, ümitle bekliyor ve temenni ediyorum.

Sağlıkta Tıp Fakültesi bünyesinde yapılmak istenen ve bizim evladımız Dekan’ın başını yiyen sağlık kompleksinin çözülmez yumak olmaktan çıkmasını istiyorum. Son aşamaya gelen Tıp Fakültesi kampüsünün son aşamaya gelmesine rağmen hiç edilmesini 2018’de de unutmayacağız.

Deniz doldurularak (Cumhurbaşkanının evet dediği Dekanın projesine alternatif diyerek)bir Bakan tarafından yapılacak sözü verilen Hastanenin 2018 de takipçisi olacağımızı şimdiden belirtmekte fayda vardır diyorum.

Yazılarımı takip edenler iyi hatırlar, İkizdere de 2015 de asılan meşhur bir Çay Fabrikası pankartı vardı. İktidar yetkilileri tarafından yapılmış gibi hayırlı olsun diye asılmıştı. Oysa yıllar geçti ortada değil Fabrika arsa dahi yok. Yeni yılda gerçekleşmesini isteriz. Zira seçim yok ama söz verdik yaparız diyenleri daha fazla utandırmayalım derim.

İyidere Lojistik neredeyse unutuldu.

Sarp-Samsun Demiryolu 2018 de ivme kazanmalıdır. Sık sık hatırlatacağız.

2018 yılında Rize-Erzurum karayolundan kış mevsiminde de geçtik çok şükür.1880 yılının hayali Ovit Dağı tek tüpte de olsa aşıldı. Dağın zirvesinde kar var 600 metre Altan tünelden sıkıntısı geçiyoruz.


 

Tünel tamamda DUBLE YOL henüz başlamadı maalesef.

İkizdere-Sivrikaya Tünel arasında Asrın projesi TÜNELE YAKIŞMAYAN yol var maalesef.

Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Ulaştırma Haberleşme Bakanının hemhal olduğu DUBLE YOL yapımını geciktirmeyin.

Tünele çıkan yolda (İKİZDERE-SİVRİKAYA)arasının yapımına şimdi değilse ne zaman başlanacak. Burada bizden çok siyasi arenada emek vermiş Hasan Karal –Habip Soluk Vekillerim ödenek-İhale konusunu gecikmeye mahal bırakmadan 2018 de çözmelidirler.

Sn.KARAL VE SOLUK bu yolun Vekili olarak sizleri tanırım ve tanıyorum, tanışıklığımı ve güvenimi boşa çıkarmayınız.

İsmet KÖSOĞLU

Paylaş
2.147 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Bizim Evladımız Dekan’ın Başını Yiyen … için 11 Yorum

 1. Merhaba dedi ki:

  Caizdir caiz

 2. Çok gezen dedi ki:

  Yahu Rizenin esas sorunu bu iş bilmez ve Rizeye hizmet değil reklam peşinde koşan bürokrasidir. Birazda hemşehricilik eklendimi buna değme keyflerine Rizeyi çiftlik bellediler. Esas sorun budur, bu çözülmezse hiçbir şey çözülmez…

 3. anzerli dedi ki:

  değerli site yöneticleri,abartıszı her yazarınız dekan beyin alınmasını en az 2 defa yazdı.haklıda olabilirsiniz.fakat rizenin sorunlarını bu kadar dile getirmeniz gerekmez mi?Ne bürokratlar görevden alındı .

 4. hacı dedi ki:

  Gençleriniz tabiki kahvehane köşelerinde dolaşacak,gençleriniz,genç kızlarınız,orta yaş hanımlarının çay bahçesine inmeyecek.İş yok tabiki.Çayı toplamaya gürcüyü indir bahçeye üç öğün yemek ver,taksi parasını ver,birde 130,140 hatta işim görülsün diye 150 TL ver.Ondan sonra işsiszlik var de.Ben aile geçindirdiğim halde cebimde bulunmayan kadar parayı çocuklarınızın cebine koyun ondan sonra gençler kahvehanede işsiszlik var deyin.Evde ihtiyaç olan arabanın haricinde gençtir hevesi var diye evdeki her gencin altına bir araba al, yetmedi birde hanımına al oh ne ala işsiszlik var.Ama ha bir kısmınız alışmışya masa başında yatmaya,Çaykur çay fabrikalarında yatıp para almaya siz onu arıyorsunuz.Gidin bağınızda bahçenizde çalışın.Gürcü veya yarıcı çalıştıracağınıza bakın o zaman nasıl iş var.Çay ile geçimini sağlayanlar yılda en fazla üç ay çalışıp.Krallar gibi geçinir gider.Yukarıda saydığı gibi bir evde üç,beş araba olursa o zaman tabiki yetmez.Gidin birde diğer tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayanlara bakın yılın on iki ayı en az 12 saat çalışırlar.Sizin üç ay çalışıp kazandığınızı kazanmazlar.Ama şükürleri vardır,Şükür ederler.İş yok issizlik var deyip yakınanları şükrünü bilmeyenlerin Allah …. versin.

 5. Bozo dedi ki:

  Bu sitenin sahibi kim bilmiyorum ancak il yönetimi ve bürokratların beceriksiz yönetimini buradan elestirdikmi yayımlamıyorsunuz sizlerden de onlara karşı bi eleştiri göremiyoruz habercilik korkarak olmaz rize kan ağlıyor koltuklarda oturanlar hiç bir şey etmiyor sizlerin haberleri ise sadece boş eleştiri kimlerin koltuklarda oturup ise yaramadığını yazacak cesaretiniz yok haberci falan değilsiniz

 6. İsmet Kösoğlu dedi ki:

  Özcan bey Dekan ile ilgili çok yazılar yazdım.Rize kamuoyu duymadıysa benim suçum mu.

 7. Rizeli dedi ki:

  Herkes layik olduğu şekilde yönetilir.

 8. kuyis-kiyamet dedi ki:

  2017 yılında havası en temiz il RİZE seçildi.2018 de de havası en temiz il olacağız.yani sadece hava almaya devam edeceğiz.

 9. öZCAN ekmekçi dedi ki:

  İsmet Köseoğlu kardeşim biraz geç kalmadın mı. Rize gibi küçük bir il de medya sahibiyseniz medyada yazıyorsanız hani Dekan evladımızın başını yiyenler sözünü söylemeniz için geç kalmadınız mı?Ne yazık ki Rize nin evladını Cumhurbaşkanı buldu ve Rize ye gönderdi ama sizler sahip çıkmadınız. Kimseye suç bulmayın. Görev sizindi. Tüm STK. ve İl ilçe teşkilatlarını ayağa kaldıracaktınız. ŞİMDİ TİMSAH GÖZYAŞLARI DÖKMEYİN.

 10. Tevfik Ağansoy dedi ki:

  Çok daha gider gelirler. Kamu kurumlarına “sadece acil yatırımları yapın” diye yazı gönderildi. Buna sağlık bakanlığı da dahil. Arada Şaban Hocanın projesi kaynardı. Şehir Hastanesi bir şehir hastanesi olarak devam eder…. Rizeli efsanelerle yaşar. Rize çaydan sonra 70 senedir ekmek yiyecek bir yatırım görmedi ve göremeyecekte…

 11. vatandaş dedi ki:

  800 hastane için ayın 9 unda sağlık yöneticileri ankaraya gidiyor
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle