Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Askerlerden Rizeli Öğrencilere Teşekkür Mektubu

05 Ocak 2018

Askerlerden Rizeli Öğrencilere Teşekkür Mektubu
ASKERDEN TEŞEKKÜR

Yılbaşı öncesi Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da zor şartlarda görev yapan asker abilerine yazdıkları yeni yıl kutlama mesajları ile herkesin takdirini toplayan Rize Çayeli 9 Mart İlkokulu öğrencilerine askerlerden teşekkür mektubu geldi. Tunceli Başakçı Karakolu komutanı ve askerlerinden gelen teşekkür mektubu okulda sevinç yarattı.

Tunceli Başakçı Karakol Komutanı Özhan KÜTÜK; “yılbaşı öncesi Çayeli 9 Mart İlkokulu minik öğrencilerinden aldığımız tebrik kartları beni ve askerlerimi çok mutlu etti. Minik yüreklerden çıkan ve bizlere kadar ulaşan ses bu ülkenin geleceğini aydınlık olduğunu gösterir.


 

Geleceğimizin teminatı olan gençler askerlerine, polisine sahip çıkıyor bu durum bizleri mutlu ediyor. Çayeli İlçe Kaymakamı Sayın Oğuz ŞENLİK’e, eşleri Sayın Ebru ŞENLİK’e, 9 Mart İlkokulu 4/E -4/F sınıf öğretmenleri Emire PEHLİVANLAR ve Tülin SAROĞLU’na şahsım ve askerlerim adına teşekkür ederim“ dedi.

Paylaş
410 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Askerlerden Rizeli Öğrencilere Teşekkür Mektubu için 7 Yorum

 1. Emin Ali KAMBUR dedi ki:

  Nerden nereye.. ilçemizin düştüğü bu hale üzülüyorum. Okulda öğretmen mutsuz, öğrencilerimiz istediğimiz başarıya ulaşamıyor.İdarecilerin esamesi okunmuyor . İlçe milli eğitim başka telden çalıyor.Gerçekten çok yazık.

 2. Muhtarr dedi ki:

  Sorunun çözümü çok basit.her veli başarılı bulduğu öğretmeni seçsin.kendilerine sınıf bulamayan aça sakala karışmış öğretmenler gider camide imamlık yapar, o minicik çocukları hiçe sayıp okul önünde sigara içmeyi marifet sayan okul müdürü de gitsin bir kahvehane işletsin

 3. Eymen Karslı dedi ki:

  Eğitim önemli, öğrencilerimiz biricik öğretmenleri çok seçme şansımız malesef yok.Ancak şu yapılabilir: eğitimci ruhu taşımayan bulunduğu basamakları zıplama tahtası olarak gören sınıfa girmekten hayatı boyunca kaçan kişiler eğitim yöneticisi yapılmaz.inşallah önümüzdeki süreçte düzelir.

 4. ALİM dedi ki:

  Çayelinden yazan arkadaşı kutluyorum,okulda çocukları ayırma işi eski kaymakamımız döneminde de yapılmıştı.Örneğin,yamantürk ilk öğretim okulunda kaymakamın çocuğu olan sınıf,tekli eğitimdeydi.Çünkü kaymakamın çocuğu nun sınıfı öğleden sonraki öğrenciler tarafından kirletilmesin diye.Birde ,bir kaç öğrenci o sınıftan alınıp başka sınıflara verilmişti.Yöneticiler şekil üzerinde deyilde ,adalet üzerinde hareket etmeli.Milli eğitim müdürüm biraz daha dikkat.

 5. çayelinden e dedi ki:

  çayelinde bir tarihte ilçe mili eğitim müdürü bizzat okula gidip sınıf listesi hazırlamış mekanı endi belirlemiştir. Yöneticilerin gündemi öğrencilerimiz olmalı. Şimdi soruyırum Öğrenciler mektup yazmışsa neden haberde bir tek öğrenci resmi yok. Cevap basit hedaplar karışık.

 6. Çayelinden dedi ki:

  Evet,çocuklarımız böyledir işte.can dır.Ancak büyüklerde sıkıntı vardır.Mesela ,ilçe milli eğitim müdürüm,bu okulun müdürü yok mu neden onu bu basın tanıtımına çağırmadın.Eğitim çok önemlidir eğitim konusunda motivasyon çok önemlidir.Eğitimin başındaki isimler sadece medyaya oynarsa,biz çayelinde istediğimiz eğitim düzeyine ulaşamayız.Hazır yazmışken bir konuyu da dile getirmek istiyorum.Bilmiyorum böyle bir dedikodu var çayelinde,kaymakam bey isterse incelettirebilir.Milli eğitim müdürünün bilgis dahilinde üst düzey bürokrat ve memurlarla ,bazı öğretmenlerin çocuklarını 9 mart okulunda bir sınıfa toplamışlar,özel bir derslik.Eğer doğru ise ayıp oluyor,çocukları babalarına göre sınıflandırmayın.

 7. Ayşe YILMAZ dedi ki:

  Bu güzel etkinliği gerçekleştiren öğretmenleri tebrik ederim. Allah onlardan razı olsun. Asker Abilerini unutmayan minik öğrencileri gözlerinden öperim
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle