Hoşgeldiniz   brazzers porno

Bilal Erdoğan Rize’de. Mertoğlu Görevi Devretti.

05 Ocak 2018

Bilal Erdoğan Rize’de. Mertoğlu Görevi Devretti.
 

YEŞİLAY DERNEĞİ AÇILDI…

Rize Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ve Yeşilay Genel Başkanı Mücahit Öztürk’ünde hazır bulunduğu Rize’ Yeşilay Derneğinin açılışı na katıldı.

Rize Belediyesi ek hizmet binası Doktarlar Sitesi’nde yerini  Belediyenin tahsis ettiği Yeşilay Derneği Rize Şubesi’nin açılışına Bilal Erdoğan’ın yanı sıra Yeşilay Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, RTEÜ Rektörü Hüseyin Karaman, Sivil toplum örgütlerinin temsilcileri muhtarlar ve davetliler katıldı.


 

Açılışta konuşma yapan Erdoğan, “Bu tür şubelerin daha fazla olması için çabalarımız sürecek. Bundan sonraki süreçlerde insanların sigarayı bırakması için topyekün bir mücadele içinde olmamız gerekiyor. Bütün illerde bu tür şubelerin olması gerek, katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın Hayırlı uğurlu olsun temenni si ile kurdelası kesilip açılışı yapılan, Yeşilay Cemiyeti Rize Şubesi Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirildi. Kongrede Yeşilay Cemiyeti Rize Şubesi Başkanı Av. Harun Mertoğlu, görevi Selım Kandemir’e devretti .

Yeşilaya Yaptıkları katkılardan dolayı Gazeteci Osman Köseoğlu ve Rize Araştırma Hastanesi Şübe Müdürü Vedat Tanış’a Bilal Erdoğan Plaket Taktim Etti.

Takdimlerin ardından Belediye Başkanı Kasap, Bilal Erdoğan’a Ek Hizmet binasını gezdirerek, Muhtarlık bürosuna yapılan ziyaretin ardından Cuma Namazı için Şeyh Camii’ne hareket edildi.


 


Paylaş
1.971 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bilal Erdoğan Rize’de. Mertoğlu Görevi Devretti. için 2 Yorum

 1. rizeli1 dedi ki:

  Belediye baskanimizda pek bi tarz olmus Masallah, sahne sanatcilari gibi giyinmeye basladi )

 2. Rizeli dedi ki:

  Rize Yeşilay Derneğinin eski başkanlığını yapan Harun Mertoğlu; göreve geldiği günden, görevi devrettiği güne kadar hiç bir iş, görev ve etkinlik yapmadı. sadece başkan oldu. Şimdi de yeni başkan kimdir onu da tanımıyoruz ama her halde Harun Mertoğlu’ndan çok farklı bir şey yapamayacaktır.
  Yönetimi zannedersem sigara içmeyenlerden müteşekkil olmalıdır. Ancak onda da şüphelerimiz vardır.
  Kısaca Rize Yeşilay’ı tabela Derneği olarak kalacaktır. Tıpkı Kızılay derneğinde olduğu gibi.
  Malesef Rize’de dernekçilik anlayışı işte BÖYLE…
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle