Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

İki Büyük Şenlik. Rize “Kayak Şenliği ve Kar Yürüyüşüne” Hazır.

07 Ocak 2018

İki Büyük Şenlik. Rize “Kayak Şenliği ve Kar Yürüyüşüne” Hazır.
Kış turizmine katkıda bulunması amacıyla Rize İkizdere de geleneksel duruma getirilen Kayak ve Kar Yürüyüş faaliyetleri Şubat ayında da devam edecek.

11.PETRAN ŞENLİĞİ 3-4 ŞUBAT’TA

İlk kez 2007 yılında yapılmaya başlanan PETRAN Kayak Şenliği 4-5 ŞUBAT 2018 günlerinde 11.kez yapılacak. İlk kez 2007 yılında dönemin Rize Valisi Kasım Esen ve Kaymakam Emre Çınar’ın katkı ve destekleriyle başlayan Petran Üzme Tahtası şenliği her yıl dahada büyüyerek yoğun katılımlarla yapılıyor. Meşeköy (PETRAN)da köylüler tarafından kar yağdığında ulaşımda sağlamak amacıyla köylülerin kendileri yaptığı Üzme tahtası denilen kayak çeşitli yerli yabancı kayak severlerinde ilgisini çekiyor.


7.ÇAĞRANKAYA KAR YÜRÜYÜŞÜ 24-25 ŞUBAT

İkizdere Kaymakamlığı ve Belediyesinin desteği ile 7.kez yapılacak olan Çağrankaya Yaylasına kar yürüyüşü de 24-25 Şubat günlerinde yapılacak. ‘Bir Kış Masalı ’ismiyle bastırılan reklam panolarında duyuruları yapılan 7.Çağrankaya Kar Yürüyüşü karda yürümek isteyen sporcuların çok ilgisini çekiyor. İlçeden Yaylaya yaya yapılan yürüyüş gece yayla evlerinde konaklanarak ertesi gün ilçeye dönüş yapılmak suretiyle sona erecek. Programlar kapsamında birçok sosyal faaliyetler yapılacak.

İsmet KÖSOĞLU

Paylaş
381 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle