Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Ardeşen AK Gençlik Üye Çalışmalarına Hız Verdi

09 Ocak 2018

Ardeşen AK Gençlik Üye Çalışmalarına Hız Verdi
Ardeşen AK Gençlik Üye Çalışmalarına Hız Verdi

AK Çadır Üye Kayıtlarına Devam Ediyor

Ardeşen AK Parti ilçe gençlik kollarının tertiplediği program doğrultusunda, ilçe merkezinde kurulan AK Çadır ile gençlik kolları üyeleri yeni üyeler için kayıt oluşturmaya devam ediyor.

AK Parti Ardeşen İlçe Teşkilatına bağlı Gençlik kolları üyeleri partiye yeni üye kayıtları için hummalı bir çalışma yürütürken, ilçe Belediye Başkanı Hakan Gültekin’de bu çalışmaya tam destek verdiğini AK Çadırı ziyaret ederek gösterdi.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Başkan yardımcısı İbrahim Yıldırtan ve ARBELSAN Şirket Müdürü Muhammet Özyurt AK Çadırı ziyaret ederek gençlik kolları üyeleriyle ve vatandaşlarla bir süre sohbet ederek üye kayıtlarıyla ilgili desteklerini gösterdiler.


Konuyla ilgili Başkan Gültekin; “Millete Hizmet Yolunda Kutlu Yürüyüşte bizlere yol alan genç neferlerimiz! Gençlik Kollarımızın açtığı AK Çadırda üye başvuruları almaya devam ediyoruz. Bu güzel etkinliğe, Belediye Başkan yardımcım İbrahim YILDIRTAN ve ARBELSAN Şirket Müdürüm Muhammet ÖZYURT ile destek olduk. Bu anlamda AK Parti Ardeşen İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Hüseyin KUMBASAR, yönetim ve tüm üyelere başarılar diliyorum. Allah Yar ve Yardımcımız Olsun.” Şeklinde mesaj yayımladı.

Paylaş
132 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle