Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Rize’de Uyuşturucu Satan Caniler Cezaevini Boyladı.

09 Ocak 2018

Rize’de Uyuşturucu Satan Caniler  Cezaevini Boyladı.
Rize İl Emniyet Müdürlüğü  Narkotik Suçlarla Mücadele görevlilerince Rize’de Uyuşturucu madde ticareti yapanların yakalanması, uyuşturucu madde kullanılmasının engellenmesi, uyuşturucu suç organizasyonlarının deşifre edilmesine yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında; gözaltına alınan B.F isimli şahıs ile M.E. isimli şahısların ikametlerinde yapılan aramada B.F. isimli şahsın ikametinde 37.15 gr uyuşturucu madde ele geçirilmiştir. 


Her iki şahsa da TCK 188 ve TCK 191 “Uyuşturucu veya Uyarıcı Maddeleri Ruhsatsız veya Ruhsata Aykırı Olarak Ülke İçinde Satmak, Satışa Arz Etmek, Başkalarına Vermek, Sevk Etmek, Nakletmek, Depolamak, Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak –   Kullanmak İçin Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek Veya Bulundurmak suçlarından adli işlem yapılmış, çıkarılmış oldukları adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir.  


-Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince25.07.2017 günü ilimiz genelinde yapılan çalışmalarda; 

Ülkemize kaçak yollarla sokulmuş TAPDK bandrolü bulunmayan muhtelif markalarda toplam 425 paket kaçak sigara ve 15 şişe kaçak içki ele geçirilmiştir. Olayın Gürcistan Vatandaşı olan şüphelileri E.G.,L.P., T.J., D.J. isimli şahıslar ekiplerimiz tarafından gözaltına alınmış, yapılan işlemlerin ardından serbest bırakılmıştır.

Paylaş
1.012 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Rize’de Uyuşturucu Satan Caniler Cezaevini Boyladı. için 1 yorum

  1. Rizeli dedi ki:

    Bu insanlar bizim gençlerimizi zehirliyorlar. Bunlar katiller gibi yargılanmalı. Bir çok aile perişan oluyor, gençlerimiz mahfoluyor. Cezalar çok ağır olsun ki bu yola kimse başvurmasın. Uyuşturucu satıcılarını ve içenleri ihbar edelim ki çocuklarımızı koruyalım.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle