Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Çayeli’nde Kariyer Günleri. Önemli Olan Sizin …

12 Ocak 2018

Çayeli’nde Kariyer Günleri. Önemli Olan Sizin …
AŞKAN KASAP ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ: “ÜNİVERSİTE TERCİHİNDE ÖNEMLİ OLAN SİZİN NASIL HİSSETTİĞİNİZDİR”

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap Çayeli Ahmet Hamdi-Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi’nde “Kariyer Günleri” kapsamında söyleşide öğrencilerle bir araya geldi.

Lise öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Kasap, eğitim, bilgi birikimi ve birçok konuda bilgi aktarımında bulundu. Gazi Üniversitesi’nde tamamladığı lisans ve yüksek lisansını, İngiltere’de yaptığı doktorasını ve profosörlüğe uzanan eğitim hayatını anlatan Başkan Kasap, yapmış olduğu 70’in üzerindeki bilimsel çalışmanın süreçlerine değindi.


 

Öğrencilerle üniversite tercihleri hakkındaki tecrübelerini paylaşan Başkan Kasap, “Bilerek ve isteyerek yapılan tercihlerde branşın hiçbir önemi yoktur. Önemli olan sizin kendinizi nasıl hissettiğinizdir. O alanda en iyi çalışmaları yaptığınız zaman, en yüksek bölümmüş gibi algılanan bölümler seviyesine geleceksiniz.” dedi.

Başkan Kasap, “Eğitim hayatınızda yaptığınız planlar size gelecek adına yol gösterici olacaktır. Gelmek istediğiniz nokta ile ilgili yapacağınız planlı çalışmalar sizleri isteğiniz hedefe götürecektir” diye konuştu.
Başkan Kasap’a ziyaretlerinde Çayeli Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin, Lise Müdürü Aydın Mertayak eşlik etti.

 

Paylaş
369 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Çayeli’nde Kariyer Günleri. Önemli Olan Sizin … için 4 Yorum

 1. Enver Atik dedi ki:

  Haberden çok resim konması esas niyeti ortaya koyuyor.Reklam..

 2. Hazin dedi ki:

  Protokol nezaket yerlerde malesef

 3. Bir Bilen dedi ki:

  Sedir rumuzlu kişiye cevap,fotoğraftaki rizelilerin düğmeleri kapalı.Rizeli olmayanların açık.Fotoğraf net.

 4. Sedir dedi ki:

  Eskiden huzura çıkılınca ceket cumhura saygıdan iliklenirdi.Koca belediye başkanı önü ilikli,ağanın birinin açık..Ne anlatıyor öğrencilerine merak ediyorum.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle