Hoşgeldiniz   brazzers porno

Rize’de Öğrencilere % 100 Burs İmkanı. Bu Fırsat Kaçmaz.

12 Ocak 2018

Rize’de Öğrencilere % 100 Burs İmkanı. Bu Fırsat Kaçmaz.
Hamidiye Çözüm Koleji Giriş/Bursluluk Sınav Tarihi Açıklandı

Hamidiye Özel Çözüm Koleji’nin 4, 5, 6 ve 7. Sınıflar İçin Düzenlenecek Olan Giriş/Bursluluk Sınavı Tarihi Açıklandı. Sınav sonucunda öğrencilere % 100’e varan bursluluk imkanı sağlanacak.

Çözüm Koleji Müdürü Bahri Kahya, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen giriş ve bursluluk sınavının bu yılda gerçekleştirileceğini anımsatarak, “Bu yılki sınavımız 24 Şubat Cumartesi günü okulumuzda gerçekleştirilecek. Tamamen ücretsiz yapılacak olan sınavlara 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri katılacak. Bu yılki hedefimiz Hopa’dan Rize’ye bin öğrenciyi bu sınavlara sokmak. Öğrencilerimize sürpriz hediyelerimiz ve sınavda derece elde edecek öğrencilerimiz için % 100’e varan indirim imkanı sağlanacaktır. Tüm velilerimizi, bu önemli sınava önem vermeye davet ediyorum.” dedi.


24 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan sınav için başvurular “http://www.hamidiyecozumkoleji.com/sinav-basvuru-formu/” adresi üzerinden alınmaya başlandı.

Hamidiye Çözüm Koleji
İrtibat: 0464 612 33 33 – 0530 464 30 90

Paylaş
562 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle