Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Köse, “Bu Rakam Çok Az” Dedi ve isteklerini Sıraladı.

02 Şubat 2018

Köse, “Bu Rakam Çok Az” Dedi ve isteklerini Sıraladı.
Trabzon/Ortahisar Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürler Kurulu Toplantısı Hasan Ali Yücel İlkokulu Konferans Salonunda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse’nin başkanlığında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Recep Aydınçakır, Emrah Koşar, Süleyman Adıgüzel, Sezai Misir, İdiris Meral’ın hazır bulunduğu toplantıda tüm okul ve kurumu müdürleri katıldı.Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, eğitime yönelik birçok gündem maddesinin görüşülmesi ve karara bağlanan konuların uygulanmasının eğitimin başarısı için önemli bir adım olduğunu söyledi. Eğitim öğretimin birinci dönem genel değerlendirilmesi ve ikinci dönemde yapılacak çalışmaların ele alındığı toplantıda, e-müfredat modülünün kullanılması, akademik başarının artırılması ve buna yönelik yapılacak çalışmalar, sosyal ve kültürel faaliyetler, yürütülen projeler, dönem değerlendirmeleri gibi birçok konu görüşüldü.

İyi Bir İvme Yakaladık

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse konuşmasını şöyle sürdürdü; “Ortahisar İlçe olalı yaklaşık 4 yıl oldu. İlçe olarak iyi bir ivme yakaladık. Kurumlar olarak da elimizden geldiği kadar eksikliğimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Yeni binamıza taşındıktan sonra daha iyi hizmet vereceğiz. Hem akademik ve hem sosyal etkinlik bakımından yakaladığınız başarıdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum.”dedi.Mutlaka TÜBİTAK Projesi Yapalım

Ortahisar’da 170 okuldan 32 adet Tübitak 4006 projesi yazıldığına dikkat çeken Müdür Şükür Köse, “Bu rakam çok az. Tubitak projelerinde en az 3-5 bin TL okullarımıza kalıyor. Her okulun projesi kapsamında 120 projemiz var, bu sevindirici bir durum. En yakın ilçemize iki kat fark attık. Mutlaka Tübitak projesi yapmalıyız.”dedi. Beden eğitimi öğretmenleriyle üç kez toplantı gerçekleştirdiklerini belirten Müdür Şükür Köse, “Spor merkezlerini öğrencilerimiz ile buluşturmak istedik. Kaymakam beyin başkanlığında spor toplantıları tertipledik. Tüm spor merkezleri hizmetimize sunuldu. Bir tane talep gelmedi. Lig kuralım dedik, 4 okulumuz bize başvuru yaptı. Egzersiz yapan okullarımız mutlaka spor etkinliklere katılacaklar. 108 müzik öğretmeni ile toplantı yaptık. Müzik korosu planlıyoruz. 98 müzik öğretmenimizden iki öğretmenimiz başvuru yaptı. Her hafta sonu koro çalışmamız devam ediyor.”dedi. Müdür Şükür Köse, “Öğrencilere dağıtılacak her türlü yardım, yapılacak her türlü faaliyette mutlaka ilgili şube müdürümüz o faaliyetin içinde olacak. Yardım yapılan çocuklarımızı afişe edilmeyecek”dedi.

Öğrencilerimi Teşvik Edelim

Eğitim öğretimin birinci döneminde bütün ilçede herhangi bir sıkıntının yaşanmadan sona ermiş olmasının sevindirici olduğunu belirten Şaükür Köse, “Akademik başarının artırılması, fiziki altyapının iyileştirilmesi ve ikili eğitimin ortadan kaldırılması, sosyal, sportif, kültürel, sanatsal gibi konularda çalışmaların yapıldığı ve bu çalışmaların sürekli devam etmesi gerektiği kararlaştırılırken, akademik başarının artırılması için yapılacak çalışmalar, deneme sınavlarının yapılması ve sonuçlarının ilçe ve okul düzeyinde değerlendirilerek eksik kalan kazanımların tamamlanması, koçluk sisteminin uygulanması, veliler ile iletişimin güçlendirilmesi, EBA’nın etkin bir şekilde kullanılması ve kitap okuma saatlerinin düzenlenmesi ve öğrencilerin teşvik edilmesi büyük önem arz ediyor” şeklinde konuştu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek okul ve kurum müdürlerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Paylaş
522 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Köse, “Bu Rakam Çok Az” Dedi ve isteklerini Sıraladı. için 5 Yorum

 1. Kadir hoca dedi ki:

  eğitim ,hep tartışılan ama bir türlü ucu bir yere bağlanmayan, siyasi ve kişisel çıkanlarla heba edilen kavram.Ben bu nesli anlamadım gitti neden yeniliğe karşıdır insan neden modernleşme istemez ,biz okuduk sobalı boyası dökük çatısı akan ķıriķ bacaklı sıralarda,üsümeyelim diye kalın giysilerle gittik okullara…benim öğrencim en iyisini yaşamalı sonuna kadar en güvenli en temiz ortamlarda kurmalı geleceğini …artık şu basit saç baş olaylarını kullanmayalım modası geçeli çok oldu.başarı meslek aşkıyla gelir işimizi sevelim motivasyon gelir insan istedikçe…eğitimci yorulmaz yoğunluk varsa meslek seçimi yanlış olmuştur.

 2. Öğretmen ve öğrenci dedi ki:

  Zoruna mı gitti… Senin ne planın var

 3. Öğretmen dedi ki:

  Trabzon Ortahisar Müdürü yaptığı şeyleri Rize’de anlatıyor. Ufuk’ta Rize planları var demek

 4. İ.A dedi ki:

  Değerli Müdürüm,eğitim konusundaki vizyonunuzu yakından bilenlerdenim.Ülke genelinde Eğitime ciddi anlamda katma değer katacak eğitim yöneticilerimizdensiniz.Çalışmalarınıza her daim başarılar diliyorum. Sistemin engelleri olmazsa çok daha kaliteli eğitim hizmetleri verebileceğinizi de biliyorum.Ortahisar gibi büyük bir ilçede eğitim kalitesini yükselttiğinizi duyuyoruz.Allah yardımcınız olsun.

 5. Enes Can dedi ki:

  Eğitimde başarı deyince okulu boyamak kapıları değiştirmek öğrencilerin saçı başı ile ilgilenmek mantığına sahip olanlar çocuklarımıza kötülük ediyorlar.öğretmen okulun önünde, öğrenci motivasyonu ise öğrencinin saçından önemli olmadıkça başarı gelmez.ayrıca araçları amaç yapmak hastalığından kurtulunmalı.tübitak projelerini öğrenciler yapmıyor biline.istatistik olsun diye eğitimcileri yormayın
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle