Hoşgeldiniz   brazzers porno
Son Dakika

Türkiye’de Öğrencilerin En Çok Tanıdığı Vali.!

02 Şubat 2018

Türkiye’de Öğrencilerin En Çok Tanıdığı Vali.!
Öğrencilerin En Çok Tanıdığı Vali: Ersin Yazıcı

Her fırsatta eğitime büyük önem verdiğini söyleyen Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) projesini hayata geçirerek eğitime artı değer kattı.

Her fırsatta eğitime büyük önem verdiğini söyleyen Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) projesini hayata geçirerek eğitime artı değer kattı. Vali Yazıcı, 14 aydır süren proje kapsamında her hafta 2 okul ziyaret edip çeşitli etkinliklere bizzat katıldı. Vali Yazıcı bugüne kadar 14 bin öğretmen ve 12 bin öğrenci ve velileri ile bire bir görüşerek Türkiye’de de öğrencilerin en çok tanıdığı valisi oldu.2016 yılının Haziran ayında Balıkesir Valiliği görevine başlayan Ersin Yazıcı, göreve geldiği ilk tarihlerde eğitime önem verdiğini hemen hemen her platformda söyleyerek çeşitli projeleri hayata geçireceklerinin sinyalini vermişti. Daha önce Rize Valiliği görevindeyken Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) projesini uygulayan Vali Yazıcı, bu projenin daha gelişmiş hali olan Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) projesi ile eğitime verdiği önemi gözler önüne serdi. 14 ay önce başlayan BENGİ projesi kapsamında haftada en az 2 okul ziyaret eden ve çocuklarla vakit geçiren Vali Ersin Yazıcı, proje kapsamında 12 bin öğrenci ve velisi ile ayrıca 14 bin öğretmen ile bire bir görüştü.

BENGİ projesinin sürdüğü 14 ay boyunca sayısız okula giden ve çocuklarla birlikte kitap okuyan Vali Yazıcı, gittiği her mekanda genci yaşlısı demeden hemen herkesi kitap okumaya davet etti. Projeyi değerlendiren Vali Yazıcı, “BENGİ bizim en çok önem verdiğimiz projemiz. Eğitim bizim olmazsa olmazımız. Bu nedenle de BENGİ projesi çerçevesinde öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize zaman ayırmaya gayret ediyorum. Kitap okuma sırasında dünyadaki yerimiz çok da parlak değil, bunu üzülerek söylüyorum. Bu nedenle de öğrencilerimize kitap okumayı aşılamak istiyoruz. Bu çalışmalarda öğrencilerle birlikte bende kitap okudum. Hatta en son olarak Aliya İzzetbegoviç’in Tarihe Tanıklığım adlı eserini bitirdim” dedi.Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin projeye çok sayıda kitap ile destek olduğunu söyleyen Vali Yazıcı, projenin yaygınlaşmasında emeği herkese teşekkürlerini sundu.

Paylaş
483 Kez Görüntülendi
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Türkiye’de Öğrencilerin En Çok Tanıdığı Vali.! için 6 Yorum

 1. Ahmet Kopuz dedi ki:

  Şimdi sizi daha iyi anlıyoruz

 2. Emre Yılmaz dedi ki:

  Sayın şu anki valimizi halkın arasında görmek istiyoruz. Sitelerden, gazetelerden tanımayalım sizleri

 3. Mehmet Yazıcı dedi ki:

  Sayın eski valimiz sizi çok arıyoruz! Hep aramızdaydınız

 4. Rizeli dedi ki:

  Çok değerli eski Valimiz Sayın Ersin Yazıcı,burada görev yaptığı süre içerisinde Eğitime çok ciddi katkıları olmuştu. Balıkesir de de aynı hizmeti sürdürmesi çok güzel. Kendilerini tebrik ediyor; başarılar diliyorum.

 5. mehmet kan dedi ki:

  gercekten ersin yazıcı valimizi arıyoruz yeni görev yaptıgı yerde başarılar dileriz

 6. Yüksel CANBAZ dedi ki:

  Sayın Valimin okulumuza kazandırdığı spor salonundaki emeği hiç bir zaman unutulmayacak . Allah yar ve yardımcısı olsun
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan www.rizeninsesi.net sorumlu tutulamaz. ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Reklamı Gizle